Cypher 007 Bu Ayın Sonunda Apple Arcade’de Çıkacak Yeni Bir James Bond Oyunu

Yayıncı Tilting Point, James Bond’un başrolde olduğu yeni yukarıdan aşağıya aksiyon oyunu Cypher 007’nin bu ayın sonunda iOS cihazlarında Apple Arcade’e geleceğini duyurdu. 29 Eylül’de çıkıyor ve oyuncuları “The Mind Trap”a götürüyor. Bu bir Apple Arcade oyunu olduğundan abonelik gerektirecektir. Ancak abone olduktan sonra oyun teknik olarak ücretsiz oynanabilecek ve tüm Apple Arcade oyunları gibi […]

Cypher 007 Bu Ayın Sonunda Apple Arcade’de Çıkacak Yeni Bir James Bond Oyunu

Yayıncı Tilting Point, James Bond’un başrolde olduğu yeni yukarıdan aşağıya aksiyon oyunu Cypher 007’nin bu ayın sonunda iOS cihazlarında Apple Arcade’e geleceğini duyurdu. 29 Eylül’de çıkıyor ve oyuncuları “The Mind Trap”a götürüyor.

Bu bir Apple Arcade oyunu olduğundan abonelik gerektirecektir. Ancak abone olduktan sonra oyun teknik olarak ücretsiz oynanabilecek ve tüm Apple Arcade oyunları gibi sıfır mikro işlem içerecek. İçinde yeni cihazların ve silahların kilidini açabilecek, kaynaklar oluşturabilecek, serinin her yerinden kıyafetler ve yeni karakter modelleri toplayabilecek ve daha fazlasını yapabileceksiniz.

Aşağıdaki Cypher 007 teaser fragmanına göz atın:

Oyunun açıklamasında “Suç dehası Blofeld ve Spectre’nin başı bir kez daha baş düşmanı James Bond’u sabote etmek için bir plan yaptı” yazıyor. “Bu sefer, Bond’u nihai bir çifte ajana dönüştürmek amacıyla zihinsel bir hapishanede esir tutan ‘Zihin Tuzağı’ olarak bilinen beyin yıkama tekniklerini kullandı. Şimdiye kadarki en zorlu görevlerinde Ajan 007 olarak oynayın – Zihin’den kaçın Tuzak kur, Blofeld’i yen ve Cypher programına son ver.”

Bu bir 007 oyunu olduğu için Q, M ve Moneypenny gibi diğer MI6 ajanlarıyla karşılaşacaksınız ve ilerledikçe zorluk derecesi artan seviyeleri tamamlayacaksınız. Diğer oyunculara karşı da yarışabilirsiniz.

Cypher 007 bu ayın sonlarına doğru 29 Eylül’de Apple Arcade’e çıkacak.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow