Daha Fazla Multiverse Saga Gecikmesine İlişkin Söylentiler Mutlaka Kötü Bir Şey Değildir

Marvel Stüdyoları aracılığıyla Tarihte ilk kez gerçek bir panik ortalığı kasıp kavuruyor gibi görünüyor. Marvel Sinematik Evreni Kevin Feige’in daha önce aşılmaz olan serisinin en ateşli destekçilerini bile tekrar tekrar hayal kırıklığına uğratmasının ardından fandom. 31 filmlik serideki en kötü değerlendirilen üç bölüm ve CinemaScore’daki en zayıf dört oyuncusu, Kasım 2021’den beri vizyona girerken, MCU’nun […]

Daha Fazla Multiverse Saga Gecikmesine İlişkin Söylentiler Mutlaka Kötü Bir Şey Değildir

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Tarihte ilk kez gerçek bir panik ortalığı kasıp kavuruyor gibi görünüyor. Marvel Sinematik Evreni Kevin Feige’in daha önce aşılmaz olan serisinin en ateşli destekçilerini bile tekrar tekrar hayal kırıklığına uğratmasının ardından fandom.

31 filmlik serideki en kötü değerlendirilen üç bölüm ve CinemaScore’daki en zayıf dört oyuncusu, Kasım 2021’den beri vizyona girerken, MCU’nun haftalık kazançları açısından en sert yedi gişe düşüşü şu şekilde: tamamen yediliden oluşuyor ve Avengers: Endgame’den hemen sonra vizyona girecek.

Sonuç olarak, Multiverse Saga için yutturmaca, Feige’in büyük ekranda yılda 10’a kadar yeni projeyi herhangi bir yere bırakma iddialı planlarıyla sonunda çiğneyebileceğinden daha fazlasını ısırmış olabileceği düşüncesinin artmaya başlamasıyla birlikte burun dalışı yaptı. Disney Plus, Mouse House’daki üst düzey yetkililerin onu kaliteden çok niceliğe odaklanmak için işleri yavaşlatmaya çağırdığı bildirilmiş olsa bile.

Daha önce söylenti vardı Yenilmezler: Kang Hanedanı yüzde 70’e varan bir gecikme şansıyla karşı karşıya kaldı ve bunu ima eden yeni bir scuttlebutt dilimi Harikalar Temmuz’dan Kasım’a kadar geri itilmek, MCU’ya yaklaşan her oyunun mümkün olan en iyi sürümünü sunması için biraz nefes alma alanı sağlamak üzere tasarlanmış bir buzdağının yalnızca görünen kısmı olacak.

Marvel Studios’tan herhangi bir onay veya ret gelmediğini belirtmekte fayda var, ancak izleyicileri yeni tekliflerle aşırı yüklemek yerine, şeyleri geçmiş Aşamaların daha kademeli yayın programlarına geri ölçeklendirmek en akıllıca harekettir; kılık değiştirmiş maskaralıklar ilgi ve heyecanlarının yerini kayıtsızlığa bırakmaya başlıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow