Daha Üretken Olmak İçin Kullanabileceğiniz 5 MacBook Özelliği ve İpuçları

MacBook’un Görev Kontrolü ile üretkenliğinizin kontrolünü elinize alın. MacBook, üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için hazır birçok araca sahiptir ve belki de en güçlüsü Görev Denetimidir. 2022 MacBook Air dahil tüm yeni Macbook’larda bulunan bu araç, üç eski macOS özelliğini (Spaces, Dashboard ve Exposé) birleştirir ve widget’lara erişebileceğiniz, tüm açık pencereleri saklayabileceğiniz ve tercih ettiğiniz […]

Daha Üretken Olmak İçin Kullanabileceğiniz 5 MacBook Özelliği ve İpuçları

MacBook’un Görev Kontrolü ile üretkenliğinizin kontrolünü elinize alın. MacBook, üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için hazır birçok araca sahiptir ve belki de en güçlüsü Görev Denetimidir. 2022 MacBook Air dahil tüm yeni Macbook’larda bulunan bu araç, üç eski macOS özelliğini (Spaces, Dashboard ve Exposé) birleştirir ve widget’lara erişebileceğiniz, tüm açık pencereleri saklayabileceğiniz ve tercih ettiğiniz uygulamaları başlatabileceğiniz bir alan oluşturur. . Mission Control’ü kurmak ve kullanmak, MacBook üretkenliğinizi bir sonraki seviyeye taşıyacaktır.

Mission Control’e erişmek kolaydır. Varsayılan olarak, daha yeni MacBook’larda Görev Denetimine izleme dörtgeninde üç veya dört parmakla yukarı kaydırılarak erişilir. Uygulamayı Uygulamalar klasörü aracılığıyla manuel olarak da açabilir veya klavyedeki Görev Kontrolü tuşunu (üç dikdörtgenden oluşan bir kümedir) veya klavyenin üzerindeki dokunmatik çubuğu kullanabilirsiniz.

Teknory