Kafatası ve Kemikler’de arkadaşlarla nasıl oynanır

Senin için bir korsanın hayatı mı? Eğer öyleyse, çok uzun bir hayat olmayacak Kafatası ve kemikler eğer arkanızda sadık bir ekibiniz yoksa. Bu çevrimiçi oyunun tehlikeli sularına yelken açmak, sizi bir takımın normalde kaçınabileceği her türlü tehlikeye açık hale getirir. Her zaman 20’ye kadar oyuncunun olduğu bir sunucuda olduğunuzda, bu oyuncuların kim olacağını asla bilemezsiniz, […]

Kafatası ve Kemikler’de arkadaşlarla nasıl oynanır

Senin için bir korsanın hayatı mı? Eğer öyleyse, çok uzun bir hayat olmayacak Kafatası ve kemikler eğer arkanızda sadık bir ekibiniz yoksa. Bu çevrimiçi oyunun tehlikeli sularına yelken açmak, sizi bir takımın normalde kaçınabileceği her türlü tehlikeye açık hale getirir. Her zaman 20’ye kadar oyuncunun olduğu bir sunucuda olduğunuzda, bu oyuncuların kim olacağını asla bilemezsiniz, bu da bir grup oluşturmanın kullanışlı olduğu yerdir. Sayesinde Kafatası ve kemikler Bir çapraz oyun olduğundan, bazı arkadaşlarla oynamayı sınırlayan tek faktör, bunun nasıl yapılacağını bilmektir, biz de burada devreye giriyoruz.

Kafatası ve Kemikler’de arkadaşlarla nasıl oynanır

Ubisoft

Nereye bakacağınızı öğrendikten sonra ekibinizi oluşturmak kolaydır Kafatası ve kemikler‘ menüler. Öncelikle oyunu duraklatın ve Sosyal sekmesi. Arkadaş listenizdeki oyuncuları sol tarafta görebilirsiniz. Ayrıca sağ taraftaki sekmeyi de kullanabilirsiniz Dünya Mürettebatınıza yeni bir arkadaş davet etmek veya kontrol etmek istiyorsanız, şu anda sunucunuzda bulunan oyuncuların listesini görmek için İstekler Birisi sizden ekibine katılmanızı isterse. Ayrıca şunları da kullanabilirsiniz: Grup Bul takım kurmak isteyen ancak oynayan arkadaşı olmayan diğer oyuncuları arama seçeneği ve katılan herkese açık.

Hangi yöntemi kullanırsanız kullanın, taraflar Kafatası ve kemikler en fazla üç oyuncuyla sınırlıdır; yani siz ve diğer iki oyuncu. Takım oluşturduktan sonra yedi denizde etkinlikleri, görevleri ve hoşunuza giden her şeyi üstlenebilirsiniz.

Editörlerin Önerileri


Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow