Şaşırtıcı Bir ‘Örümcek Ayetinde’ Hayranların Favorisi Zaten Ortaya Çıktı ve Bu Miles veya Gwen Değil

Sony Pictures Animation aracılığıyla görüntü Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde nihayet bugün varlığıyla dünyayı süsledi ve bir Marvel filminin bu mamutunun teatral selamı her yerdeki çizgi roman filmi hayranları için tartışılmaz bir galibiyet olsa da, aynı derecede acı-tatlı; Gerçekten de, programlarına bir Perşembe gecesi ön izlemesi koyan biri olarak, yakın zamanda daha iyi bir çizgi […]

Şaşırtıcı Bir ‘Örümcek Ayetinde’ Hayranların Favorisi Zaten Ortaya Çıktı ve Bu Miles veya Gwen Değil

Sony Pictures Animation aracılığıyla görüntü

Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde nihayet bugün varlığıyla dünyayı süsledi ve bir Marvel filminin bu mamutunun teatral selamı her yerdeki çizgi roman filmi hayranları için tartışılmaz bir galibiyet olsa da, aynı derecede acı-tatlı; Gerçekten de, programlarına bir Perşembe gecesi ön izlemesi koyan biri olarak, yakın zamanda daha iyi bir çizgi roman filminin ortaya çıkması için ölçülebilir bir şans olmadığını doğrulayabilirim.

Ancak, zirveler kutlanmalı ve söz konusu olduğunda kutlanacak çok şey var. Örümcek Ayetinin Ötesinde; farklı sanat tarzlarından muhteşem yazılara, yardımcı başroller Shameik Moore ve Hailee Steinfeld’in Gwen ve Miles rolündeki eşsiz performanslarına kadar, Örümcek Ayetinin Ötesinde fetheder.

Ateş eden kardeşleri arasında bir silindiri tam olarak belirlemek zor olsa da, gösteriyi beklediğimizin çok ötesinde bir dereceye kadar çalan büyük bir yapboz parçası vardı.

Oscar Isaac onu seslendirme departmanında desteklerken, Miguel O’Hara’nın etkileyeceği maceralı bir tahmin değildi, ancak bir anti-kahramanın bu saatli bombasının onun kadar sıkı hizmet etmesini beklemiyorduk. yaptı.

Gerçekten de Spider-Man 2099, tek kişilik bir şov olmak için tüm araçlara sahipti; Tehditkar aurası, yalnızca derisini sürünen azmi ile eşleşiyordu ve en trajik Örümcek Adamlardan biri olarak durumu bile onun bir veya iki komik an yaşamasını engellemedi.

Son derece sevimli Miles ve Gwen çiftini dünyanın en tepesinden tahtından indirmek zor bir iş. Örümcek-Ayet piramit, ama tam bir karakter paketi olan Miguel, ona bir şans verdi ve tehlikeli bir şekilde yaklaştı.

Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde şimdi sinemalarda oynuyor.

Yazar hakkında

Charlotte Simmons

Charlotte Simmons

Charlotte, We Got This Covered için serbest çalışan bir yazar, St. Thomas Üniversitesi’nin İngilizce programından mezun, bir sürü film fikri ve muhtemelen Peter Jackson’ın “King Kong”unun en büyük hayranı. 2018’den beri profesyonel olarak yazan sanatçının çalışmaları The Town Crier ve The East’te de yer aldı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow