Deadpool 3: Chris Evans’ın geri döneceği söylendi… ama Kaptan Amerika olarak değil

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-12-07T13:00:55 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-07T13:01:08 Görünüşe göre Deadpool 3, Chris Evans da dahil olmak üzere birden fazla Marvel kahramanı ve aktörü içerecek, ancak Kaptan Amerika’yı oynamayacak. Deadpool 3 oldukça yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuna sahip olacak. Klasik MCU tarzında, Ryan Reynolds ve Shawn Levy aracı, en dikkate değer olanı Hugh Jackman’ın Wolverine’i […]

Deadpool 3: Chris Evans’ın geri döneceği söylendi… ama Kaptan Amerika olarak değil

Yayınlanan: 2022-12-07T13:00:55

Güncellenmiş: 2022-12-07T13:01:08

Görünüşe göre Deadpool 3, Chris Evans da dahil olmak üzere birden fazla Marvel kahramanı ve aktörü içerecek, ancak Kaptan Amerika’yı oynamayacak.

Deadpool 3 oldukça yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuna sahip olacak. Klasik MCU tarzında, Ryan Reynolds ve Shawn Levy aracı, en dikkate değer olanı Hugh Jackman’ın Wolverine’i olan birden fazla kahramandan küçük rollere sahip olacak.

Ancak rol alacağı söylenen bir aktör, Marvel’da Kaptan Amerika’yı oynamasıyla tanınan Chris Evans. Bu nedenle, Deadpool filminde böyle görüneceğini varsaymak kolay olacaktır.

Ama görünüşe göre değil – yeni bir söylentiye göre Evans başka bir role geri dönecek. Açıklayalım…

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Chris Evans’ın Deadpool 3’te Johnny Storm olarak geri döneceği bildirildi

Dün, kayda değer MCU içeriden kaynak Kültür Örümceği Twitter’da Chris Evans’ın Deadpool filminde oynayacağı ancak Kaptan Amerika olarak oynamayacağı bildirildi. Bunun yerine, 2000’lerin başındaki orijinal Fantastik Dörtlü serisinden Johnny Storm rolüne geri dönecekti.

Johnny Storm’un kim olduğunu bilmeyenler için, 2005 ve 2007’de Chris Evans’ın rol aldığı iki filmi olan Fantastik Dörtlü’nün bir üyesidir.

Johnny Storm, ekibinin diğer üyeleriyle birlikte uzayda güçlerini kazandıktan sonra uçabilen ve alevler içinde patlayabilen bir kahraman olan İnsan Meşalesi oldu. Buna filmlerde Jessica Alba’nın canlandırdığı kız kardeşi Sue Storm, AKA Görünmez Kız da dahildir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Johnny kibirli bir gösterişçi olarak biliniyordu ve her zaman diğer kahraman The Thing’e düşman oldu ve Evans kendini beğenmiş rolü zekice oynadı. Uzun süredir onun altın çocuk Steve Rogers’ı oynamasını izledikten sonra, bazı hayranlar, kariyerinin başlarında sık sık yaptığı gibi, daha olası olmayan karakterleri oynaması için ona kaşınıyorlar.

Ve şimdi, söylentilere inanılırsa, Deadpool 3’te olacak gibi görünüyor.

Hayranlar Johnny Storm sızıntısına tepkili

Taraftarların rapora verdiği tepkiler şu ana kadar karışık. Bazıları kitlesel heyecanı haykırıyor, biri Twitter kullanıcısı “ŞİMDİ GİTSİN ŞEYİ DE GERİ GETİRELİM” diyerek.

Diğerleri daha şüpheci, bir kullanıcı “Hmmm, en son bir filmde tüm bu kamera hücrelerini duyduğumuzda, hayal kırıklığına uğradık” diyerek.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu raporların doğru olup olmadığı görülecek. Ama eğer bunlar doğruysa, Evans’ın bir zamanlar olduğu kibirli ateşli kahramana dönüştüğünü görmek harika olacak.

Deadpool 3, 8 Kasım 2024’te sinemalarda gösterime girecek. Daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Teknory