Yeni sızdırılan OnePlus Open görselleri katlanabilir cihazı altın renginde gösteriyor

TL;DR OPPO Find N3/OnePlus Open’ın uygulamalı görüntüleri sızdırıldı. Görüntüler bize cihazın altın rengine ilk bakışımızı veriyor. Başka bir sızıntı kamerayla ilgili ayrıntılar sağladı. OnePlus Open/OPPO Find N3’ün lansmanına yalnızca bir hafta kaldı. Ancak bu, ihbarcıların katlanabilir cihaz hakkında yeni bilgiler sızdırmasını engellemiyor. Bu sefer elimizde yeni uygulamalı görüntüler ve kamera detayları sunan iki sızıntı var. […]

Yeni sızdırılan OnePlus Open görselleri katlanabilir cihazı altın renginde gösteriyor

TL;DR

  • OPPO Find N3/OnePlus Open’ın uygulamalı görüntüleri sızdırıldı.
  • Görüntüler bize cihazın altın rengine ilk bakışımızı veriyor.
  • Başka bir sızıntı kamerayla ilgili ayrıntılar sağladı.

OnePlus Open/OPPO Find N3’ün lansmanına yalnızca bir hafta kaldı. Ancak bu, ihbarcıların katlanabilir cihaz hakkında yeni bilgiler sızdırmasını engellemiyor. Bu sefer elimizde yeni uygulamalı görüntüler ve kamera detayları sunan iki sızıntı var.

İlk sızıntı ihbarcıdan geldi Evan Blas X’te (eski adıyla Twitter). Bir gönderide Blass, katlanabilir telefonun vahşi doğada dört fotoğrafını paylaştı. Daha önce telefonu siyah ve yeşil renkte görmüştük ancak bu görüntülerde cihazı altın renginde görüyoruz. Ayrıca şirketin önizlemelerde sakladığı arkadaki üçlü kamera kurulumuna da iyi bir göz atıyoruz.

Kameralardan bahsetmişken ikinci sızıntı da buradan geliyor Dijital Sohbet İstasyonu Çin sosyal medya platformu Weibo’da. Sızıntıya göre telefonda 48 MP çift katmanlı transistörlü dış taban ana kamera ve 3x optik yakınlaştırma/6x kayıpsız yakınlaştırma desteğine sahip 64 MP periskop bulunacak. Daha önce 64MP sensörün telefoto lens olacağı söylenmişti. Üçüncü sensörün 48MP ultra geniş sensör olduğuna inanılıyor.

Dijital Sohbet İstasyonu OPPO Find N3

Ayrıca sızıntı, cihazın 2800 nit tepe parlaklığa sahip 2K 120Hz BOE ekrana sahip olduğunu da iddia ediyor. Karşılaştırmalı olarak, Pixel Fold’un dış ekranı 1.550 nit’lik bir zirve parlaklık sunarken, iç ekran 1.450 nit’e kadar parlaklık elde edebiliyor. OPPO/OnePlus’ın telefonu 67W hızlı şarjla 100W şarjı da destekleyebilir ancak kablosuz şarj seçeneği olmayabilir.

OPPO Find N3/OnePlus Open 19 Ekim’de duyurulacak. Henüz resmi bir fiyat yok ancak cihazın ABD’de 1.699 dolara mal olacağına inanılıyor.


Yeni sızdırılan OnePlus Open görselleri katlanabilir cihazı altın renginde gösteriyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow