Devam filminde yer alması gereken 5 karakter

PARAMOUNT PICTURES ve NICKELODEON MOVIES’de Lr, MIKEY, DONNIE, LEO ve RAPHA POINT GREY Yapımı “TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES: MUTANT MAYHEM” TMNT: Mutant Mayhem’in heyecanla beklenen devamında yer alabilecek TMNT hikâyesinden çok sayıda farklı karakter var. Teenage Mutant Ninja Turtles serisi, son sürümle birlikte yeniden canlandı. Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Kargaşa. Animasyon filmi oldu hem […]

Devam filminde yer alması gereken 5 karakter

PARAMOUNT PICTURES ve NICKELODEON MOVIES’de Lr, MIKEY, DONNIE, LEO ve RAPH
A POINT GREY Yapımı “TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES: MUTANT MAYHEM”

TMNT: Mutant Mayhem’in heyecanla beklenen devamında yer alabilecek TMNT hikâyesinden çok sayıda farklı karakter var.

Teenage Mutant Ninja Turtles serisi, son sürümle birlikte yeniden canlandı. Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Kargaşa. Animasyon filmi oldu hem hayranlar hem de eleştirmenler tarafından seviliyorancak ilk filmde bazı ilginç karakter seçimleri vardı.

Gençlerin seslendirme sanatçılarının kullanıldığı bu filmde kaplumbağaların ergenlik yönlerine daha çok yönelmesiyle film, bu özel hikaye için karakter seçiminde farklı bir yaklaşım benimsedi.

Leonardo, Raphael, Michelangelo, Donatello, Splinter ve April O’Neil mevcut olsa da serinin diğer dayanak noktaları yoktu. Böyle bir örnek, Foot Clan’ın ve liderleri Shredder’ın yokluğudur. film bunun yerine Superfly liderliğindeki bir grup mutant kötü adama odaklanmayı seçiyor.

Dayalı filmin sonu, Kaplumbağalar kendilerini yeni bir düşmanla karşılaşmaya hazırlayacaklar ve bu da birçok karakterin bu yeni Kaplumbağalar evreninde ilk kez sahneye çıkma şansının kapısını açabilir.

Hikaye kesinlikle bir dizi farklı rotayı izleyebilir; TMNT’nin Seth Rogen ve ortakları için bir kova dolusu karaktere sahip olmasıyla birlikte. devam filminin hikayesi için seçim yapabilirsiniz.

**UYARI: TMNT İÇİN SPOİLER: MUTANT MAYHEM**

Teknory