Dış Mekan TV’leri Neden Bu Kadar Pahalıdır (Ve Buna Değer mi)?

Bir dış mekan TV ile normal bir TV arasındaki farkı anlamak önemlidir. Üreticiler, ucuz paneller ve parçalarla sıradan TV’leri toplu olarak üretirler ve onları kapıdan çıkarmak için denenmiş ve gerçek montaj işlemlerini kullanırlar. Ancak açık hava TV’leri farklıdır. Hava koşullarına dayanıklı muhafazalar gibi özel hususlar gerektirirler. İç kısımda nemi ve tozu uzak tutmak için daha […]

Dış Mekan TV’leri Neden Bu Kadar Pahalıdır (Ve Buna Değer mi)?

Bir dış mekan TV ile normal bir TV arasındaki farkı anlamak önemlidir. Üreticiler, ucuz paneller ve parçalarla sıradan TV’leri toplu olarak üretirler ve onları kapıdan çıkarmak için denenmiş ve gerçek montaj işlemlerini kullanırlar.

Ancak açık hava TV’leri farklıdır. Hava koşullarına dayanıklı muhafazalar gibi özel hususlar gerektirirler. İç kısımda nemi ve tozu uzak tutmak için daha fazla conta ve diğer birinci sınıf sızdırmazlık bileşenleri bulunur.

Paneller ayrıca güneş ışığı parlamasını önlemek için özel olarak yapılmalıdır. Çoğu standart TV’nin görünürlüğü, iyi aydınlatılmış iç mekanlarda sıkıntı çeker, bu nedenle, mümkün olan en iyi görüntüyü sağlamak için dış mekan panellerinin bu alanda çok daha fazlasını yapması gerekir. Bu nedenle, genellikle daha pahalıdırlar.

Dış mekan TV’leri ayrıca aşırı sıcaklık değişikliklerine dayanma yeteneğine ihtiyaç duyar, bu nedenle yaz sıcağına karşı koymak için daha iyi havalandırma ve soğutma gerektirirler. Elementlere dayanmak ve parçaları yağmurun neden olduğu pastan veya golf topu büyüklüğündeki doludan korumak için gereken sağlam parçaları ve şasiyi ekleyin ve şişirilmiş bir malzeme listesi için bir tarifiniz var.

Ve genel olarak çok niş bir pazar olduğu için üreticiler, eklenen üretim maliyetlerini ve satış hacmi eksikliğini telafi etmek için bu TV’ler için bir prim talep ediyor. Bu tür şeyler için bu böyledir.

Teknory