Duvar Kağıdı Çarşamba: Android duvar kağıtları 2023-10-25

C. Scott Brown / Android Yetkilisi Çarşamba Duvar Kağıdı’na hoş geldiniz! Bu haftalık özette, telefonunuza, tabletinize ve hatta dizüstü bilgisayarınıza/PC’nize indirip kullanabileceğiniz bir avuç Android duvar kağıdı vereceğiz. Görüntüler buradaki insanlardan gelecek. Android Otoritesi aynı zamanda okuyucularımız. Hepsinin kullanımı ücretsizdir ve filigran olmadan gelir. Dosya formatları JPG ve PNG’dir ve hem yatay hem de dikey […]

Duvar Kağıdı Çarşamba: Android duvar kağıtları 2023-10-25

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

Çarşamba Duvar Kağıdı’na hoş geldiniz! Bu haftalık özette, telefonunuza, tabletinize ve hatta dizüstü bilgisayarınıza/PC’nize indirip kullanabileceğiniz bir avuç Android duvar kağıdı vereceğiz. Görüntüler buradaki insanlardan gelecek. Android Otoritesi aynı zamanda okuyucularımız. Hepsinin kullanımı ücretsizdir ve filigran olmadan gelir. Dosya formatları JPG ve PNG’dir ve hem yatay hem de dikey modlarda resimler sağlayacağız, böylece bunlar çeşitli ekranlar için optimize edilecektir.

En yeni duvarların yanı sıra önceki haftalara ait tüm duvarlar için, bu Drive bağlantısına göz atın. Kendinizinkini göndermek ister misiniz? Bu makalenin en altına gidin.


Duvar Kağıdı Çarşamba: 25 Ekim 2023

Başka bir hafta, paylaşmanız için başka bir harika Android duvar kağıtları seti! Her zaman okuyucularımızdan gelen gönderileri beklediğimizi unutmayın. Resimlerinizden birinin yaklaşan Çarşamba Duvar Kağıdı’nda nasıl yer alabileceğini öğrenmek için bu makalenin alt kısmına gidin!

Okuyucularımızdan telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda harika görünecek üç harika görselimiz var. Her zamanki gibi elimizde bazı görüntüler de var. Android Otoritesi takım.

Öncelikle Erick Carrasco’dan Myrtle spurge adlı bitkinin mükemmel bir fotoğrafı var. Daha sonra, okuyucunun retro görünümlü bir gökyüzü resmi var Krishi Patel. Krishi bunu Galaxy S10 ile çekti ve Adobe Lightroom Mobile’da bazı düzenlemeler yaptı! Son olarak Muhammed Nizam’ın kağıttan çiçeğinden oluşan güzel bir fotoğrafımız var. İnanırsanız Muhammed bunu Google Pixel 3 ile çekti. Gönderimleriniz için çok teşekkürler, hepinize!

itibaren Android Otoritesi Ekibimiz olarak elimizde Aamir Siddiqui’nin inanılmaz bir manzara fotoğrafı var. Daha sonra Rita El Khoury’nin bazı aşk kilitlerinin harika bir fotoğrafı var. Sonunda Robert Triggs’ten huzurlu, karlı bir çiçeğimiz var.

Bu fotoğrafları yüksek çözünürlükte indirdiğinizden emin olun. bu Drive bağlantısı!

Kendi Android duvar kağıtlarınızı nasıl gönderirsiniz?

Duvar Kağıdı Çarşambaları projemize kendi katkılarınızı görmek bizi çok heyecanlandırıyor. Göndermeden önce kurallar şunlardır:

  • Gönderimleriniz kendi yaratımınız olmalıdır. Bu, çektiğiniz fotoğraflar, yarattığınız dijital sanat eserleri vb. anlamına gelir. Lütfen başkalarının çalışmalarını göndermeyin. Bu hiç hoş değil.
  • İzin vermeyi kabul etmelisin Android Otoritesi Android duvar kağıtlarınızı isteyen herkesle ücretsiz olarak paylaşın.
  • Filigranlı görselleri kabul etmeyeceğiz. Bununla birlikte, makalenin kendisinde bir kredi ve bir bağlantı alacaksınız. Web sitenize, Twitter’ınıza, Instagram’ınıza vb. bağlantı verebiliriz.

Göndermeye hazır? Buraya tıklayarak bize bir e-posta gönderin. Resmin sağlayabileceğiniz en yüksek çözünürlüklü versiyonunu, adınızı ve resmin ne olduğuna dair kısa bir açıklamayı eklemeniz gerekir. Kredinizde sahibi olduğunuz bir sayfaya bağlantı vermemizi istiyorsanız lütfen onu da belirtin, ancak bu isteğe bağlıdır.


Duvar Kağıdı Çarşamba: Android duvar kağıtları 2023-10-25

Teknory