Dyson Supersonic saç kurutma makinesi 100$ indirimle satışta

%25 TASARRUF EDİN: Halen Prime Day indirim fiyatında olan Dyson Supersonic saç kurutma makinesi şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 299,99 dolara satılıyor. Bu 100 dolarlık bir tasarruf demektir. Evet, en iyi Prime Day anlaşmaları resmen sona erdi. Ancak bazı harika indirimler hala devam ediyor ve onlardan yararlanmanızı bekliyor. Dyson ürünleri herkesin bildiği gibi pahalıdır […]

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi 100$ indirimle satışta

%25 TASARRUF EDİN: Halen Prime Day indirim fiyatında olan Dyson Supersonic saç kurutma makinesi şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 299,99 dolara satılıyor. Bu 100 dolarlık bir tasarruf demektir.


Evet, en iyi Prime Day anlaşmaları resmen sona erdi. Ancak bazı harika indirimler hala devam ediyor ve onlardan yararlanmanızı bekliyor. Dyson ürünleri herkesin bildiği gibi pahalıdır ve nadiren satışa çıkar, ancak bugün Dyson’ın kült favori saç kurutma makinesini şimdiye kadarki en düşük fiyata satın alabilirsiniz.

Dyson Supersonic saç kurutma makinesinin fiyatı 12 Ekim itibarıyla 399,99 $ olan normal fiyatından 299,99 $’a düştü. Bu 100$ indirimdir ve şuna eşleşir: şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat Süpersonik’te. Amazon, Best Buy ve Dyson bu fırsatı %25 indirimle sunuyor. İndirimli fiyattan puan kazanmak için siyah/nikel renk kombinasyonunda havalı olmanız gerekecek. Dyson’ın sitesinde, ödeme sırasında iki ücretsiz ataşman ve iki aksesuar ekleyerek anlaşmayı daha da güzelleştirdiler, böylece Dyson Supersonic’iniz için bazı ekstralar kazanabilirsiniz.

AYRICA BAKINIZ:

Shark FlexStyle da dahil olmak üzere 300 doların altındaki en iyi Dyson Airwrap kopyalarını test ettik

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi aşırı ısı olmadan hızlı kurutma için tasarlanmıştır. Dört ısı ayarıyla Supersonic, ister ıslak, ister hafif nemli saçları kurutuyor olun, ister gece dışarıda şekillendirme seansında çalışıyor olun, tüm saç tipleri için tasarlanmıştır. Ayrıca üç hız ayarı arasından seçim yapabilir ve son şaheserinizi ayarlamak için soğuk çekim düğmesini kullanabilirsiniz.

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi ayrıca daha iyi kontrol ve hassasiyet için şekillendirme yoğunlaştırıcı aparatıyla birlikte gelir. Dyson, Supersonic’in kabarmayı ve uçuşmaları azaltırken pürüzsüzlüğü artırmak için tasarlandığını belirtiyor. Bazı Dyson saç şekillendirme aletlerinin aksine, Supersonic kablosuz değildir ancak kablo 3 metre uzunluğunda olduğundan kurutma ve şekillendirme için bol miktarda alana sahip olmanız gerekir.

Yeni bir saç kurutma makinesine ihtiyacınız varsa Dyson Supersonic hâlâ şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyata sahip.

Teknory