Ekip Motor Festivali | Yeni Oynanış Bugün

Ubisoft’un 2014’te The Crew ile başlayan açık dünya yarış serisindeki üç oyunu The Crew Motorfest’i tartışırken Wesley LeBlanc, Marcus Stewart ve Kyle Hilliard’a katılın. Wesley, açık dünya Oahu, Hawaii, çeşitli araçlar, yarış oynatma listeleri, Ana Aşama modu ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinmek için uygulamalı bir uzaktan önizlemede oyunun yaklaşık dört saatini oynadı. […]

Ekip Motor Festivali |  Yeni Oynanış Bugün

Ubisoft’un 2014’te The Crew ile başlayan açık dünya yarış serisindeki üç oyunu The Crew Motorfest’i tartışırken Wesley LeBlanc, Marcus Stewart ve Kyle Hilliard’a katılın. Wesley, açık dünya Oahu, Hawaii, çeşitli araçlar, yarış oynatma listeleri, Ana Aşama modu ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinmek için uygulamalı bir uzaktan önizlemede oyunun yaklaşık dört saatini oynadı.

Aşağıdaki en yeni NGT’de The Crew Motorsport’tan 15 dakikadan fazla yeni oyunun keyfini çıkarın:

Ubisoft Ivory Tower, hem 2014’ün The Crew hem de 2018’in The Crew 2’sini geliştirdi ve Lyon, Fransa merkezli stüdyo, geliştirici The Crew Motorfest’e geri döndü. Serinin Amerika Birleşik Devletleri’nin tamamını kapsayan haritalara sahip ilk iki oyununun aksine, The Crew Motorfest tek bir eyalette geçiyor: Hawaii. Spesifik olarak Hawaii’deki Oahu adası ve Honolulu’ya, çok sayıda güzel plaja, içinden geçilecek dağ yollarına ve daha fazlasına sahiptir.

The Crew Motorfest için NGT’mizde, 1950’lerden kalma eski model arabalara ayrılmış bir yarış oynatma listesi olan Vintage Garage oynatma listesinden, tamamen Japon sokak yarışlarıyla ilgili Made in Japan oynatma listesinden ve adayı çevreleyen okyanusta bir tekne yarışından bazı oyunları sergiliyoruz.

The Crew Motorfest hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi tam önizleme burada.

The Crew Motorfest, 14 Eylül 2023’te PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC’de olacak.

2023 ve sonrasının en büyük oyunlarından bazılarının daha fazla ön izlemesi ve tartışması için şuraya gitmeyi unutmayın: YouTube sayfası Ra Ra Boom, Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons, Mortal Kombat 1, Prince of Persia: The Lost Crown, XDefiant ve Sea of ​​Stars hakkında NGT’ler için.


The Crew Motorfest için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory