Elora Danan kimdir? Willow’un bebek imparatoriçesi açıkladı

Chris Tilly ❘ Yayınlanan: 2022-11-20T09:00:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-18T16:37:14 Yeni Disney+ programı Willow başlamak üzereyken, 1988 filminin kalbindeki bebek Elora Danan ve gelecek dizi hakkında bilmeniz gereken her şey burada. Willow filmi, kahramanlar Madmartigan, Sorsha ve ana karakterin korumaya çalıştığı Elora Danan adlı bir bebeğin etrafında dönüyordu. Görevlerinde başarılı oldular ve çocuğun hayatta kalması, kötü büyücü […]

Elora Danan kimdir?  Willow’un bebek imparatoriçesi açıkladı

Yayınlanan: 2022-11-20T09:00:00

Güncellenmiş: 2022-11-18T16:37:14

Yeni Disney+ programı Willow başlamak üzereyken, 1988 filminin kalbindeki bebek Elora Danan ve gelecek dizi hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Willow filmi, kahramanlar Madmartigan, Sorsha ve ana karakterin korumaya çalıştığı Elora Danan adlı bir bebeğin etrafında dönüyordu.

Görevlerinde başarılı oldular ve çocuğun hayatta kalması, kötü büyücü Bavmorda’nın kurduğu lanetin kırılmasına yardımcı oldu.

Ama şimdi kötülük, 30 Kasım’da Disney+’ta başlayacak olan yeni Willow serisiyle geri döndü, bu da Elora Danan’ın da geri dönebileceği anlamına geliyor. Nasıl ve neden olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin…

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Filmdeki Elora Danan kimdir?

1988 Willow’da bir kehanet, bir bebeğin kolunda bir doğum lekesiyle doğacağını ve o bebek imparatoriçenin güçlü Nockmaar Kraliçesi Bavmorda’yı devireceğini öne sürüyor. Cevap olarak Bavmorda, ülkedeki tüm hamile kadınları toplar ve onları kilitler.

Elora Danan o bebektir ve o doğduktan sonra annesi ve ebesi, ikisi de öldürülmeden onu hapishaneden kaçırırlar.

Willow, bebek imparatoriçeyi bulur ve kısa sürede onun koruyucusu ve nihayetinde koruyucusu olur. Bavmorda çiftin peşine düşer, ancak Willow, Sorsha ve Madmartigan ile birlikte bebeği kurtarmak için Kraliçe’nin, yani Elora Danan’ın öldürülmesine yardım eder. yapmak sonunda onun ölümünden sorumlu olmak.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Elora Danan, Willow şovunda yer alacak mı?

Yakın tarihli bir Willow fragmanı (aşağıya bakın), Elora Danan’ın yakında çıkacak olan Disney+ dizisinde bir rol oynayacağını ortaya koyuyor.

Fragmanın başında Willow, “Kötülük hepimizi yok etmeye geliyor” diye uyarıyor. Sonra Kraliçe Sorsha, “Elora Danan’ın kaderinde dünyamızı kurtarmak vardı ama gerçek kimliği kendisinden bile gizlenmişti” diyor.

Bu sözler, kolunda filmdeki doğum lekesinin aynısı olan bir kadının görüntüleri üzerine söyleniyor, bu da gösteride yetişkin bir Elora Danan’ın görüneceği anlamına geliyor.

Disney, karakterin kimliğini şimdilik bir sır olarak saklıyor, ancak 30 Kasım’da 1. ve 2. Bölümler yayınlandığında, bu açılış taksitlerinde gerçek ortaya çıkarsa, bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow