En iyi 4K TV fırsatı: Vizio 75 inç M Serisi 4K QLED TV’de %46 tasarruf edin

601,99 $ TASARRUF EDİN: Amazon’da 698 ABD Doları karşılığında Vizio 75 inç M Serisi 4K QLED akıllı TV ile bu tatil sezonunda büyüyün(yeni bir sekmede açılır) ve Walmart(yeni bir sekmede açılır). 7 Aralık itibarıyla bu 2022 modelinin gördüğü en düşük fiyat bu. Tatil dilek listenizde yepyeni bir TV varsa, şanslısınız. İster akış ister oyun oynamak […]

En iyi 4K TV fırsatı: Vizio 75 inç M Serisi 4K QLED TV’de %46 tasarruf edin

601,99 $ TASARRUF EDİN: Amazon’da 698 ABD Doları karşılığında Vizio 75 inç M Serisi 4K QLED akıllı TV ile bu tatil sezonunda büyüyün(yeni bir sekmede açılır) ve Walmart(yeni bir sekmede açılır). 7 Aralık itibarıyla bu 2022 modelinin gördüğü en düşük fiyat bu.


Tatil dilek listenizde yepyeni bir TV varsa, şanslısınız. İster akış ister oyun oynamak için en iyi TV’ye ihtiyacınız olsun, alışveriş sezonu artık tüm hızıyla devam ederken birçok seçeneğiniz var.

Kaçırmayacağınız en iyi seçenek, hem Amazon’da 698 ABD Doları karşılığında Vizio 75 inç M Serisi 4K QLED HDR akıllı TV’dir.(yeni bir sekmede açılır) ve Walmart(yeni bir sekmede açılır) ücretsiz teslimat ile. Bir 2022 modelini orijinal (neredeyse) 1.000 $’dan çok daha ucuza almakla kalmıyor, aynı zamanda şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyatı da işaret ediyor. (Amazon, 601,99 ABD Doları tasarruf ettiğinizi söylerken, Walmart 300 ABD Doları tasarruf ettiğinizi söylüyor. MSRP bu yıl bir ara kalıcı olarak 999,99 ABD Dolarına düşmüş gibi görünse de, piyasaya sürüldüğünde Amazon’un talep ettiği 1.299,99 ABD Doları karşılığında perakende satış yaptı.)

75 inçlik Vizio M-Serisi(yeni bir sekmede açılır) devasa bir ekrandan fazlasını sunuyor. 8 milyondan fazla piksel, zengin ayrıntıları ve bir milyar renk tonunu görüntülemek için Quantum Color teknolojisiyle birleşir. Ayrıca olağanüstü kontrast ve derin siyah seviyeleri için 32 adede kadar yerel karartma bölgesi ve aktif tam dizi arka aydınlatmaya sahiptir. Bunun da ötesinde, 700 nite kadar en yüksek parlaklığa ulaşır, böylece en küçük ayrıntıları da görülmesi gerektiği gibi görürsünüz.

Gerçek bir akıllı TV olarak, akıllı ev özellikleriyle entegre olmak ve sesli kontrollerden yararlanmak için Alexa veya Google Home ile bağlanmaya hazırdır. Ayrıca tüm favori programlarınıza, kanallarınıza ve filmlerinize hızlı bir şekilde erişmek için tüm favori akış uygulamalarınıza erişebilirsiniz. Oyuncular, en yeni konsollardan en iyi şekilde yararlanmak için HDMI 2.1 uyumluluğu da dahil olmak üzere gelişmiş oyun özelliklerinden özellikle memnun kalacaklar.

Teknory