En iyi AI içerik oluşturucu fırsatı: Wordplay’de %49 indirim

TL;DR: Wordplay AI Content Generator’a ömür boyu abonelik 79 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %49 tasarruf etmenizi sağlar. Çevrimiçi içerik oluşturucu veya küçük işletme sahibiyseniz, sık sık yüksek kaliteli içerik üretmenin zorluklarını muhtemelen biliyorsunuzdur. Blog gönderileri, web sayfaları veya pazarlama içeriği olsun, süreç zaman ve para alıcı olabilir. Bu AI yazarı, birkaç saniye kadar […]

TL;DR: Wordplay AI Content Generator’a ömür boyu abonelik 79 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %49 tasarruf etmenizi sağlar.


Çevrimiçi içerik oluşturucu veya küçük işletme sahibiyseniz, sık sık yüksek kaliteli içerik üretmenin zorluklarını muhtemelen biliyorsunuzdur. Blog gönderileri, web sayfaları veya pazarlama içeriği olsun, süreç zaman ve para alıcı olabilir. Bu AI yazarı, birkaç saniye kadar kısa bir sürede uzun biçimli içerik oluşturabilir. Sadece fikrinizi girin ve gerisini yapay zekanın gücüne bırakın.

Wordplay AI, konunuzu, fikrinizi veya başlığınızı 5.000 kelimeye kadar bir makaleye dönüştürür. Bu metin, içeriğinizin daha fazla kişiye ulaşmasına yardımcı olmak için Google’ın algoritması için de optimize edilmiştir. Başlamak için bu modlardan herhangi birini kullanın:

  • Kılavuzlu mod: “köpek severler” gibi bir anahtar kelime girin ve Wordplay, tam bir makale oluşturmak için bir başlık, giriş ve alt bölümler seçmenize yardımcı olur.

  • Başlık modu: açıklayıcı bir başlık girin ve makalenin ne kadar uzun olmasını istediğinizi seçin. Aynı anda birkaç makale oluşturmak için birden çok başlık yükleyebilirsiniz.

  • Anahat modu: Wordplay’e ayrıntılı taslağınızı verin, bir makale yazacaktır.

  • Konu modu: herhangi bir konuyu yazın ve Wordplay bu konu hakkında genel içerik yazacaktır.

  • Toplu SSS modu: bir soru listesi girin ve her biri için kesin yanıtlar alın. Blog gönderileri veya pazarlama içeriği için beyin fırtınası yapmak üzere bunu deneyin.

  • Toplu CSV modu: Toplu olarak içerik oluşturmak için bir CSV dosyası yükleyin.

Oluşturmak istediğiniz içerik için hangi modun en iyi olduğunu seçin. Anahat modu, kapsamlı, bilgilendirici makaleler oluşturmak için harika olabilir. Başlık modu, başlık fikrinizi uzun biçimli bir makaleye dönüştürmenin daha hızlı bir yolu olabilir.

Wordplay’in yaratıcıları, makale taslaklarının neredeyse 15 saniye gibi kısa bir sürede tamamlandığını öne sürüyor. AI harika bir araç olsa da, standartlarınıza uygun olduğundan emin olmak için oluşturduğu metni yeniden okumanız ve düzenlemeniz gerekecek.

Makale tamamlandıktan sonra, Wordplay WordPress eklentisi ile içerik planlayabilir ve yayınlayabilirsiniz. Sadece birkaç tıklamayla daha fazla içerik yazın.

Yalnızca 79 £ karşılığında Wordplay AI Content Generator’a ömür boyu abonelikle hızlı, yüksek kaliteli içerik oluşturun.

Teknory