En iyi Apple fırsatı: AirTag’ler yaklaşık 15 $ indirimli

14,01 ABD doları tasarruf edin: Dörtlü Apple AirTag paketini Amazon’da tam fiyatı olan 99$’dan sadece 84,99$’a alın. Bu, toplamda %14 tasarruf etmenizi ve dört tekli satın almaya kıyasla AirTag başına 8 ABD doları tasarruf etmenizi sağlar. Herhangi bir tatilin en kötü yanı, son gün eşyalarınızı topladığınız zamandır. Bir seyahatten sonra toplanmak, “telefon, cüzdan, anahtarlar” günlük […]

En iyi Apple fırsatı: AirTag’ler yaklaşık 15 $ indirimli

14,01 ABD doları tasarruf edin: Dörtlü Apple AirTag paketini Amazon’da tam fiyatı olan 99$’dan sadece 84,99$’a alın. Bu, toplamda %14 tasarruf etmenizi ve dört tekli satın almaya kıyasla AirTag başına 8 ABD doları tasarruf etmenizi sağlar.


Herhangi bir tatilin en kötü yanı, son gün eşyalarınızı topladığınız zamandır. Bir seyahatten sonra toplanmak, “telefon, cüzdan, anahtarlar” günlük rutininin son patronudur. Her şeyi unutursanız, kimliğiniz olmadan havaalanında kuyruğun ortasında kalırsınız.

Apple AirTags gibi Bluetooth izleyicileri, bu kabus senaryolarından kaçınmanıza yardımcı olabilir ve 31 Temmuz itibariyle, Amazon’da yalnızca 84,99 ABD Doları karşılığında bunlardan dört paket alabilirsiniz. Ayrıca Walmart’ta indirimdeydiler, ancak bu yazıyı yazdığım sırada bu fiyattan tükenmişlerdi.

AYRICA BAKINIZ:

AirTag odyssey: Bir kadının kayıp bagaj yolculuğu viral oluyor

84,99 dolardan, her bir AirTag’in fiyatı 21 doların biraz üzerinde. Dörtlü bir paketin genellikle toplamda 99 ABD Doları olduğu ve tek bir paket satın almanın size 29 ABD Doları sattığı düşünüldüğünde, bu anlaşma kesinlikle seyahat sezonu için – ve yılın diğer herhangi bir zamanı için buna değer.

AirTag’lerin kullanımı son derece kolay olsa da, istenmeyen izlemeyle ilgili gizlilik endişelerinin de kaynağı olduğunu belirtmek isteriz. Apple ve Google, bu sorunu çözmek için bir araya geldi ve kullanıcıları güvende tutmak için özellikleri uygulamada gerçekten başarılı görünüyorlar.

Teknory