En iyi Beats fırsatı: Beats Studio3 kulaklıklarda %52 indirim

Birkaç harika kulaklık markası varken Orada, Beats’in şıklardan biri olabileceğini söylemeliyiz. Modaya uygun bir tasarımla kalite, yenilik ve kristal netliğinde ses sunmasıyla tanınan (Dr. Dre’den daha azını beklemezdik), Beats kulaklıklar en iyilerinden bazılarıdır. İşte bu hafta bulduğumuz en iyi Beats fırsatları; tescilli gürültü önleyici kulaklıklardan en terli antrenmanlara bile dayanacak sağlam kulaklıklara kadar. En iyi […]

Birkaç harika kulaklık markası varken Orada, Beats’in şıklardan biri olabileceğini söylemeliyiz. Modaya uygun bir tasarımla kalite, yenilik ve kristal netliğinde ses sunmasıyla tanınan (Dr. Dre’den daha azını beklemezdik), Beats kulaklıklar en iyilerinden bazılarıdır. İşte bu hafta bulduğumuz en iyi Beats fırsatları; tescilli gürültü önleyici kulaklıklardan en terli antrenmanlara bile dayanacak sağlam kulaklıklara kadar.

En iyi kulaklık fırsatı

neden beğendik

Beats’in en üst düzey seçeneklerinden biri olan Studio3(yeni bir sekmede açılır) tek bir şarjla 22 saat kablosuz oynatmanın yanı sıra maksimum konfor için süper yumuşak kulak yastıklarıyla donatılmış olarak gelir. Sabah alarmınızı atladığınızda ve kulaklığınızı en kısa sürede şarj etmeniz gerektiğinde üç saatlik güç sunan 10 dakikalık hızlı şarj seçeneği bile vardır.

En iyi kulaklık fırsatı

neden beğendik

Beats Powerbeats Pro(yeni bir sekmede açılır) silikon uç kulağınıza sıkıca otururken kulaklarınızı yerinde tutmak için kulaklarınızın üzerinden geçen kancalara sahip olun. Tasarım, sürekli kulaklarınızdan kayıp gitmeyeceği için özellikle antrenmanları ve işe gidip gelmeleri daha keyifli hale getirir. Bu tomurcuklar, AirPods Pro’nun kullandığı, Apple cihazlarına bağlanmayı son derece kolay hale getiren aynı H1 çipiyle birlikte gelir ve aynı zamanda Android uyumludur.

En uygun fiyatlı kulaklık fırsatı

neden beğendik

The Beats Solo3(yeni bir sekmede açılır) kablosuz kulaklıklar, konforlu yastıklamalı kulaklıklarla ayarlanabilir bir uyum, dayanıklı ve katlanabilir modern bir tasarım ve birden fazla gün kullanım için 40 saate kadar pil ömrü sunar. Bir kulaklık setinden isteyebileceğiniz tek şey olan stil ile performansı birleştiriyor ve %35 indirimle diğer bazı Beats seçeneklerinden daha ulaşılabilir.

Daha fazla Beats fırsatı

Teknory