‘Black Adam’ Yıldızı Kısa Ömürlü DC Franchise’ına Özlemle Bakıyor

Enkazın içinden çok fazla eleme yapıldı siyah adamancak muhtemelen DCU’nun gişe rekorları kıran filminin başarısızlığıyla ilgili en ironik şey, geri dönmesi garanti edilen çok az karakterden birinin kimliğidir. Dwayne Johnson’ın unvan kahramanı mı? Görünüşe göre bir ve bitti. Pierce Brosnan’ın Doktor Kaderi? Şovu çaldı ama öldü. Quintessa Swindell’in Kasırgası mı? Pek bir izlenim bırakmadı. Noah […]

‘Black Adam’ Yıldızı Kısa Ömürlü DC Franchise’ına Özlemle Bakıyor

Enkazın içinden çok fazla eleme yapıldı siyah adamancak muhtemelen DCU’nun gişe rekorları kıran filminin başarısızlığıyla ilgili en ironik şey, geri dönmesi garanti edilen çok az karakterden birinin kimliğidir.

Dwayne Johnson’ın unvan kahramanı mı? Görünüşe göre bir ve bitti. Pierce Brosnan’ın Doktor Kaderi? Şovu çaldı ama öldü. Quintessa Swindell’in Kasırgası mı? Pek bir izlenim bırakmadı. Noah Centineo’nun Atom Parçalayıcısı mı? Büyük ihtimalle kıçının üstünde. Henry Cavill’in Süpermen’i mi? Birçok hayran için hala çok hassas bir nokta.

SnyderVerse destekçilerinin öfkeli alt kümesinde, Jennifer Holland’ın Emilia Harcourt’un bağlantı kamera hücresinin yeniden çekimler sırasında eklendiği ve aktrisin ekranlarımıza geri döneceği unutulmadı. barışçıl 2. sezonda, aynı zamanda belirli bir James Gunn’ın karısıdır.

Centineo, geleceği hakkında çok uzun zaman önce iyimserdi, ancak bir röportajda Hollywood Muhabirikendini tamamen yansıtma modunda buldu.

“O filmi çekerken harika zaman geçirdik. O filmin çekimleri sırasında aldığım kadar bir çekimden dört ay keyif aldığımı hiç sanmıyorum. O kadar çok kişiydik ve hepimiz kaynaştık ve herkes birbiriyle arkadaş olmaya o kadar istekliydi ki ve gerçekten bir aile olduk ve buna Dwayne de dahil. Sadece oyuncu kadrosunu değil, içinde yer alan herkesi tonu belirledi.

Sürekli akşam yemeklerine gidiyor ve birbirimizle vakit geçiriyorduk ve bırakın dersleri ve böylesine ikonik, derinden deneyimli ve yetenekli oyuncularla çalışmayı, görüntü yönetmenimiz Lawrence Sher, bunu hayatımın geri kalanında yanımda taşıyacağım. , ama sonsuza kadar yanımda götüreceğim o filmin benim için kalbiydi. Ve bunun bir parçası olduğum için çok minnettarım.”

O halde, olduğu gibi, siyah adam DC Comics uyarlamalarının tarihinde bir dipnottan başka bir şey olarak kalmayacak, ancak en azından Centineo bu deneyimden keyif aldı. Köklü bir değişiklik olmadıkça, Atom Parçalayıcı’da elde ettiği tek atış bu olacak.

Teknory