En iyi beyin jimnastiği uygulaması fırsatı: NeuroNation’da %52 indirim

TL;DR: NeuroNation Brain Training’e bir yıllık abonelik 32,30 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %52 tasarruf etmenizi sağlar. Beyniniz bir kas olmayabilir ama bir kas gibi çalışabilir. Kendinizi zinde tutmak istiyorsanız, kollarınızı güçlendirmek için spor salonuna gittiğinizde olduğu gibi, özel beyin antrenmanından da yararlanabilirsiniz. NeuroNation, odaklanmanızı, tepki sürenizi ve hatta hafızanızı geliştirmenize yardımcı olmak için […]

TL;DR: NeuroNation Brain Training’e bir yıllık abonelik 32,30 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %52 tasarruf etmenizi sağlar.


Beyniniz bir kas olmayabilir ama bir kas gibi çalışabilir. Kendinizi zinde tutmak istiyorsanız, kollarınızı güçlendirmek için spor salonuna gittiğinizde olduğu gibi, özel beyin antrenmanından da yararlanabilirsiniz.

NeuroNation, odaklanmanızı, tepki sürenizi ve hatta hafızanızı geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bilişsel egzersizlere erişmenizi sağlar. Denemek istiyorsanız indirimli fiyattan yararlanın ve 32,30 £ karşılığında bir yıllık abonelik kazanın.

NeuroNation, tüm eğitimin kafanızda olması dışında normal bir egzersiz uygulaması gibi çalışır. Başladığınızda, uygulamanın size yol göstereceği ilk adım, birkaç temel alandaki güçlü ve zayıf yönlerinizin değerlendirilmesidir. Test sonuçlarınıza göre hafızanızı, dikkatinizi, düşünce hızınızı ve yaşam kalitenizi geliştirmenize yardımcı olabilecek kişiselleştirilmiş egzersizler önermeye başlayacaktır.

Kişisel gelişim ömür boyu süren bir çaba olabilir ancak tam zamanlı bir iş olmamalıdır. NeuroNation, sonuçları görmeye başlamak için günde yalnızca 15 dakikalık beyin egzersizleri yapmanızı önerir. Beyniniz pazılarınız değildir ve gelişiminizi gözle görülür bir şekilde göremeyebilirsiniz, ancak bunu kesinlikle hissedebilirsiniz.

Deneyebileceğiniz 30’dan fazla egzersiz var ve dikkatinizin dağıldığını veya düşüncenizin yavaşladığını fark ederseniz yardımcı olabilirler. Eğer bir hobiye veya ilgi alanına odaklanmakta zorluk yaşıyorsanız, NeuroNation konsantrasyonunuzu geliştirmenize yardımcı olabilir. Hafızanızın daha iyi olduğu bir zamanı belli belirsiz hatırlıyorsanız, beyninizi biraz esnetmenin her şeyi geri getirmesine yardımcı olup olmayacağını görün.

Beyninizi bir kas gibi çalıştırın ve ne kadar hızlı büyüyebileceğinizi görün. 32,30 £ karşılığında bir yıllık NeuroNation beyin jimnastiği aboneliği edinin.

Teknory