En iyi Bose Bluetooth hoparlör fırsatı: 20 $ indirimli bir hoparlör alın

20 $ TASARRUF EDİN: 13 Nisan itibariyle, Bose SoundLink Flex Bluetooth taşınabilir hoparlör(Yeni bir sekmede açılır) şu anda Amazon’da 149 $ olan normal fiyatından 129 $’a satılıyor. Bu %13’lük bir indirim. Bir Bluetooth hoparlör, gezilerde, doğa yürüyüşlerinde ve hatta sessiz iş günlerinde harika bir arkadaştır. Ofis veya dış mekan maceraları için mükemmel olan kaliteli bir […]

En iyi Bose Bluetooth hoparlör fırsatı: 20 $ indirimli bir hoparlör alın

20 $ TASARRUF EDİN: 13 Nisan itibariyle, Bose SoundLink Flex Bluetooth taşınabilir hoparlör(Yeni bir sekmede açılır) şu anda Amazon’da 149 $ olan normal fiyatından 129 $’a satılıyor. Bu %13’lük bir indirim.


Bir Bluetooth hoparlör, gezilerde, doğa yürüyüşlerinde ve hatta sessiz iş günlerinde harika bir arkadaştır. Ofis veya dış mekan maceraları için mükemmel olan kaliteli bir hoparlör arıyorsanız, bugün daha ucuza bir hoparlör elde etmek için harika bir gün.

13 Nisan itibariyle, Bose SoundLink Flex taşınabilir Bluetooth hoparlörü satışta(Yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 129 dolara. Genellikle 149$’a satılıyor, bu da 20$’lık bir indirimi veya %13’lük bir indirimi temsil ediyor.

AYRICA BAKINIZ:

Havuz partileri, piknikler ve daha fazlası için en iyi 11 dış mekan hoparlörü

Bose SoundLink Flex, hareket halindeyken enerjik sesi dışarı pompalayan özel dönüştürücüsü sayesinde, siz dışarıdayken bile sürükleyici ses için tasarlanmıştır. Suya yakın açık hava aktivitelerinden hoşlanıyorsanız, bu hoparlör yüzer ve IP67 su geçirmezlik standartlarına uygun olacak şekilde üretilmiştir, bu nedenle sıçrama bölgesinde olmasında bir sakınca yoktur. Bose SoundLink Flex’i optimum dinleme için ortama bağlı olarak ses seviyelerini otomatik olarak ayarlayan PositionIQ teknolojisi ile tasarladı.

Hoparlörün şarj edilebilir pili 12 saate kadar güç sağlar. En yakın güç kaynağına hızlı bir şekilde bağlayabilmeniz için bir USB-C kablosu dahildir ve yerleşik bir mikrofon ayrıca en sevdiğiniz şarkıları, sesli kitapları veya podcast’leri istemek için Siri’ye veya Google Asistan’a erişmek için sesli kontrolleri kullanma seçeneği sunar. . Bose Connect uygulamasını da kullanabilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) hoparlörünüzde herhangi bir otomatik güncelleme yapmak ve ayarları daha da özelleştirmek için.

Bu yüksek kaliteli hoparlör, kendilerine ayak uydurabilecek bir hoparlöre ihtiyaç duyan hareketli ve çalkalayıcılar için mükemmeldir. Sarf malzemeleri bitmeden kontrol edin.

Teknory