En iyi ev güvenliği teklifi: Eufy Security S220 görüntülü kapı zilini 100 doların altında bir fiyata alın

%50 TASARRUF EDİN: Eufy Security S220 görüntülü kapı zili kiti, Amazon’da sayfa içi kuponla birlikte yalnızca 99,99 $ olup normal fiyatı olan 199,99 $’ın altındadır. Bu 100 dolarlık bir tasarruf demektir. Aramalara kısa mesaj göndermeyi tercih ettiğimiz çağda, ön kapının çalınması kabusa dönüşebilir. Kapıya cevap vermemeyi tercih ediyorsanız (ya da süper gücünüzün duvarların arkasını görmesini […]

En iyi ev güvenliği teklifi: Eufy Security S220 görüntülü kapı zilini 100 doların altında bir fiyata alın

%50 TASARRUF EDİN: Eufy Security S220 görüntülü kapı zili kiti, Amazon’da sayfa içi kuponla birlikte yalnızca 99,99 $ olup normal fiyatı olan 199,99 $’ın altındadır. Bu 100 dolarlık bir tasarruf demektir.


Aramalara kısa mesaj göndermeyi tercih ettiğimiz çağda, ön kapının çalınması kabusa dönüşebilir. Kapıya cevap vermemeyi tercih ediyorsanız (ya da süper gücünüzün duvarların arkasını görmesini istiyorsanız), Amazon’da sizin için tasarlanmış görüntülü kapı zili konusunda çok şey var.

10 Ocak itibarıyla, Eufy Security S220 görüntülü kapı zili kitinin fiyatı, sayfa içi kuponla birlikte yalnızca 99,99 $ olup, normal fiyatı olan 199,99 $’ın altındadır. Bu 100$ tasarruf ve %50 indirim demek.

AYRICA BAKINIZ:

Her ev için en iyi yiyecek abonelik kutuları

Kablosuz görüntülü kapı zili sistemi, örneğin ön bahçenizi veya araba yolunuzu görmek istemeniz durumunda özelleştirilmiş bir algılama bölgesi ayarlama olanağıyla birlikte ön kapınızın 2K çözünürlüklü bir görünümünü sunar. Eufy Security S220 görüntülü kapı zili, teslimatçıyla sohbet edebilmeniz ve tüm ziyaretçilere gerçek zamanlı olarak yanıt verebilmeniz için iki yönlü sesli konuşma özelliklerine sahiptir. Kapı zili yalnızca su geçirmez olmakla kalmaz, aynı zamanda hava şartlarından bağımsız olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır; -4 derece Fahrenheit kadar düşük ve 122 dereceye kadar sıcaklıklara uygundur.

Pille çalışan kapı zili, tek şarjla yaklaşık 180 günlük kullanım ömrüne sahiptir, dolayısıyla görüntülü kapı zilini yılda yalnızca bir kez yeniden şarj etmeniz gerekir. Homebase ünitesi evinizin içinde bulunur ve görüntülerin gizli kalmasını sağlamak için AES-128 veri şifrelemesini kullanır.

Bir komşunuz bir tabak kurabiyeyle geldiğinde her zaman cevap verdiğinizden emin olmak için Eufy Security S220 görüntülü kapı zili kitiyle 100 doların altındaki bir fiyata ön kapınızı koruyun.

Teknory