En iyi güvenlik kamerası fırsatı: Blink Mini’yi şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 29,99 $ karşılığında alın

35 $ ​​TASARRUF EDİN: Amazon Blink Mini(yeni bir sekmede açılır) akıllı güvenlik kamerası, Amazon’daki şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 29,99 ABD dolarına düştü. Bu 35 dolarlık bir fiyat indirimi, %54 indirim. Amazon, Kara Cuma ve Siber Pazartesi anlaşmalarının bir parçası olarak Echos, Firesticks ve Kindles dahil olmak üzere ürünlerinde çok sayıda fırsat sundu. Bu […]

En iyi güvenlik kamerası fırsatı: Blink Mini’yi şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 29,99 $ karşılığında alın

35 $ ​​TASARRUF EDİN: Amazon Blink Mini(yeni bir sekmede açılır) akıllı güvenlik kamerası, Amazon’daki şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 29,99 ABD dolarına düştü. Bu 35 dolarlık bir fiyat indirimi, %54 indirim.


Amazon, Kara Cuma ve Siber Pazartesi anlaşmalarının bir parçası olarak Echos, Firesticks ve Kindles dahil olmak üzere ürünlerinde çok sayıda fırsat sundu. Bu muhteşem alışveriş şenliği büyük finaline ulaşırken, bazı ürünlerde bazı en iyi fiyatlar hala perakendecide mevcuttur.

Böyle bir ürün Amazon Blink Mini’dir.(yeni bir sekmede açılır) MSRP’sinden 35 $ daha düşük olan 29.99 $ – hala satışta olan akıllı güvenlik kamerası. %54 indirim ve şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla, bu ürüne yatırım yapmak için doğru zaman olabilir.

Çift 1080p güvenlik kameraları, izinsiz girişleri algılamak için hareket algılama ile donatılmıştır ve iki yönlü ses, küçük çocuklarınızı veya evcil hayvanlarınızı rahatlatmak için faydalıdır. Ayrıca, algılanan hareketlerle ilgili bildirimler doğrudan akıllı telefonunuza gönderilir, böylece acil bir durumda anında müdahale edebilirsiniz.

Blink Abonelik Planı ile 30 günlük ücretsiz deneme sayesinde kaydedilen klipleri kaydedebilir ve ciddi bir olayın ardından kanıtların teslim edilmesi gerektiğinde paylaşabilirsiniz. Echo Show ve Alexa gibi diğer Amazon cihazları ve yazılımlarıyla eşleştirme seçenekleriyle Mini üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilirsiniz. Ek güvenlik seçenekleri arıyorsanız, üçlü kamera kurulumuna sahip Blink Mini de %47 indirimle sunuluyor.(yeni bir sekmede açılır).

Teknory