Ücretsiz Twitter engellemesi nasıl kaldırılır

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın her yerinden Twitter engelini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. VPN’ler, çevrimiçi olduğunuzda verilerinizi ve kimliğinizi koruyan değerli siber güvenlik araçlarıdır. Bu kesinlikle önemli, ancak bu hizmetler, çevrimiçi kısıtlamaları aşma […]

Ücretsiz Twitter engellemesi nasıl kaldırılır

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın her yerinden Twitter engelini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


VPN’ler, çevrimiçi olduğunuzda verilerinizi ve kimliğinizi koruyan değerli siber güvenlik araçlarıdır. Bu kesinlikle önemli, ancak bu hizmetler, çevrimiçi kısıtlamaları aşma yetenekleri nedeniyle popülerlik kazanıyor.

VPN’ler, verilerinizi şifreli bir tünel üzerinden çalıştırarak ve proxy aracılığıyla IP adresinizi ve konumunuzu gizleyerek çevrimiçi platformların ve hizmetlerin engellemesini kaldırabilir. Bu karmaşık gelebilir, ama gerçekten değil. Bir VPN’ye bağlandığınızda sansürü, filtreleri, maskeleri ve güvenlik duvarlarını aşabilirsiniz, yani web sitelerine, uygulamalara ve çevrimiçi hizmetlere tam bir özgürlükle erişebilirsiniz.

Engellemeyi kaldırma işlemi hızlı ve kolaydır ve Twitter gibi sitelere erişimi korumak için kullanılabilir:

  1. Bir VPN’e Kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve Twitter’ı destekleyen bir konumdaki bir sunucuya bağlanın

  4. Twitter’ı ziyaret edin ve uygulamayı dünyanın her yerinden kullanın

Bir dizi VPN, Twitter’ın engellemesini kolaylıkla kaldırabilir, ancak ExpressVPN çoğu kullanıcı için muhtemelen en iyi seçenektir. ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) güçlü bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, sezgisel bir uygulama ve arayüz, yardımcı canlı destek ve aynı anda beş adede kadar bağlantı sunar. ExpressVPN ayrıca sağlam bir gizlilik politikasına sahiptir, bu nedenle verileriniz her zaman güvendedir.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Para iade garantisi ile Twitter engelini kaldırabilir ve daha sonra yatırımınızı geri alabilirsiniz. Bu sinsi bir numara gibi gelebilir, ancak bu, Twitter’a ücretsiz olarak erişebileceğiniz anlamına gelir.

Bir VPN ile dünyanın her yerinden Twitter’ın engellemesini kaldırın.

Teknory