En iyi oyun fırsatı: Logitech G Cloud avuçiçi oyun konsolu 299,99 dolara satışta

50 $ tasarruf edin: 23 Haziran itibarıyla Logitech G Cloud avuçiçi oyun konsolu(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 299,99$’a satılıyor. Bu, orijinal fiyatı olan 349,99 $’dan %14 indirim demektir. oyun oynuyorsanız, tüm avuçiçi oyun konsollarının eşit yapılmadığını ve piyasadaki en iyi konsollardan bazılarının çok pahalı olduğunu bilirsiniz. Şans eseri, bu Logitech oyun fırsatıyla daha düşük bir […]

En iyi oyun fırsatı: Logitech G Cloud avuçiçi oyun konsolu 299,99 dolara satışta

50 $ tasarruf edin: 23 Haziran itibarıyla Logitech G Cloud avuçiçi oyun konsolu(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 299,99$’a satılıyor. Bu, orijinal fiyatı olan 349,99 $’dan %14 indirim demektir.


oyun oynuyorsanız, tüm avuçiçi oyun konsollarının eşit yapılmadığını ve piyasadaki en iyi konsollardan bazılarının çok pahalı olduğunu bilirsiniz. Şans eseri, bu Logitech oyun fırsatıyla daha düşük bir fiyat etiketi için kaliteden ödün vermeniz gerekmeyecek(yeni bir sekmede açılır) – 2023 Prime Day’den önce er ya da geç kontrol etmenizi öneririz.

23 Haziran itibarıyla Logitech G Cloud avuçiçi oyun konsolu(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 349,99 $ olan normal fiyatından 50 $ indirimle 299,99 $’a satılıyor. Öğenin Amazon’daki tüm zamanların en düşük seviyesi $289.99 geçtiğimiz Nisan ayında(yeni bir sekmede açılır) – şu an sattığından sadece 10 $ daha az – bu yüzden bunun oyun kategorisinde oldukça uygun olduğunu düşünüyoruz. Ancak, Prime Day 2023’ün henüz başlamadığı düşünüldüğünde, G Cloud’un fiyatı Temmuz ayında daha da düşebilir.

Bu konsol oldukça hafiftir (yalnızca 463g ağırlıkta) ve 12 saatin üzerinde pil ömrüne sahiptir. Full HD dokunmatik ekranı ve 60 Hz yenileme hızıyla hem süper hızlıdır hem de süper net görseller sağlar. Favori oyunlarınıza erişmek için Xbox Cloud Gaming, NVIDIA GeForce NOW ve diğer bulut hizmetleriyle entegre edebilirsiniz. Aslında, bu satın alma, yeni Game Pass hesabı kullanıcıları için üç aylık ücretsiz Xbox Game Pass Ultimate ve bir aylık tamamlayıcı NVIDIA GeForce NOW Priority ile birlikte gelir. Mutlu oyunlar!

Teknory