En iyi TV fırsatı: 900 doların altında bir fiyata Samsung The Frame QLED 4K akıllı TV alın

402 $ TASARRUF EDİN: Samsung 50 inç The Frame QLED 4K UHD akıllı TV, Amazon’da 1.299,99 $’lık MSRP’sinden 897,99 $’a satılıyor. Bu %31’lik bir indirim ve şu ana kadar gördüğümüz en düşük fiyatla eşleşiyor. Hiç TV’nizin göze batan bir şey olduğunu veya evinizin geri kalan estetiğine uymadığını hissettiniz mi? Elbette, sen eğlenirken harika görünüyor Yaldızlı […]

En iyi TV fırsatı: 900 doların altında bir fiyata Samsung The Frame QLED 4K akıllı TV alın

402 $ TASARRUF EDİN: Samsung 50 inç The Frame QLED 4K UHD akıllı TV, Amazon’da 1.299,99 $’lık MSRP’sinden 897,99 $’a satılıyor. Bu %31’lik bir indirim ve şu ana kadar gördüğümüz en düşük fiyatla eşleşiyor.


Hiç TV’nizin göze batan bir şey olduğunu veya evinizin geri kalan estetiğine uymadığını hissettiniz mi? Elbette, sen eğlenirken harika görünüyor Yaldızlı Çağ, peki ya kapatıldığında? Benzersiz ve şık bir Samsung TV’deki bu fırsat sayesinde, oturma odanızın görünümünü bozan boş siyah ekranı unutabilirsiniz.

Samsung 50 inç The Frame QLED 4K UHD akıllı TV’nin fiyatı 29 Kasım itibarıyla Amazon’da yalnızca 897,99 dolara düştü. Bu, 1.299,99 $’lık MSRP’sinde 402 $’lık bir indirim anlamına geliyor. Bu fiyat, en düşük Geçen yılın Aralık ayında Amazon’da görmüştük.

AYRICA BAKINIZ:

Amazon’un Siber Pazartesi indirimi ucuz bir QLED TV bulmanın yeri

Ultra ince Samsung The Frame, Ultra HD ile 4K içeriği destekleyebilen bir QLED TV’dir; bu da programlarınızın ve filmlerinizin daha gerçekçi görüneceği anlamına gelir. Ancak bu TV’nin en benzersiz özelliği, izlemediğiniz zamanlarda bir sanat eserine dönüşebilmesidir. “Sanat Modu”ndayken TV, evinizde kendi sanat serginiz olarak ikiye katlanır ve seçtiğiniz sanat eserlerini sergiler. Ayrıca favori fotoğraflarınızın bir koleksiyonunu görüntülemeyi de seçebilirsiniz. Yerleşik hareket sensörü, odada kimse olmadığında sanat eserinizin açık mı kalacağını yoksa kapanacağını mı kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca, birlikte verilen ince duvar montajı, TV’nin duvara yaslanarak daha da fazla asılı bir sanat eseri gibi görünmesini sağlar.

Frame TV’nin 50 inç boyutu, oturma odası veya ana yatak odası gibi daha büyük odalar için mükemmel bir seçim olabilir. Samsung’un neredeyse sıfır ışık yansıması sağlayacak şekilde tasarlanmış yansıma önleyici teknolojisini kullanıyor. TV’nin mat ekranıyla birleştiğinde parlamanın endişelenmeniz gereken bir şey olduğunu unutabilirsiniz.

Bu fırsat devam ederken evinizin TV’sini ve estetiğini yükseltme fırsatını değerlendirin.

Teknory