En İyi Kindle fırsatı: 160 doların altında bir fiyata sertifikalı yenilenmiş Kindle Oasis alın

85 $ TASARRUF EDİN: Sertifikalı yenilenmiş bir Kindle Oasis’in fiyatı Amazon’da yalnızca 154,99 $ olup, normal fiyatı olan 239,99 $’ın altındadır. Bu %35’lik bir indirim. Kara Cuma indirimlerinde alışveriş yapmak, tatil yemeği menüsünü planlamak ve akşam 5’ten önce karanlıkla uğraşmak arasında, biraz sakinleştirici rahatlama gerekiyor. Kanepede kıvrılıp çayınızı yudumlarken güzel bir kitap okumak, dinlenmek için […]

En İyi Kindle fırsatı: 160 doların altında bir fiyata sertifikalı yenilenmiş Kindle Oasis alın

85 $ TASARRUF EDİN: Sertifikalı yenilenmiş bir Kindle Oasis’in fiyatı Amazon’da yalnızca 154,99 $ olup, normal fiyatı olan 239,99 $’ın altındadır. Bu %35’lik bir indirim.


Kara Cuma indirimlerinde alışveriş yapmak, tatil yemeği menüsünü planlamak ve akşam 5’ten önce karanlıkla uğraşmak arasında, biraz sakinleştirici rahatlama gerekiyor. Kanepede kıvrılıp çayınızı yudumlarken güzel bir kitap okumak, dinlenmek için ideal akşam aktivitenizse tam size göre bir indirimimiz var.

15 Kasım itibarıyla, sertifikalı yenilenmiş bir Kindle Oasis, Amazon’da 85 $ tasarrufla 239,99 $ olan normal fiyattan yalnızca 154,99 $’a düştü. Hem 32 GB depolama alanına sahip, hem de binlerce kitabı saklama kapasitesine sahip bu indirimli fiyata sahip olmak için şampanya altın veya grafit renk grubunu seçebilirsiniz.

AYRICA BAKINIZ:

Kindle Paperwhite Signature Edition incelemesi: Yükseltme, bu Kara Cuma’da ödenen paraya değer

Yedi inçlik Kindle Oasis, gerçek bir kitap sayfasının görünümünü taklit etmek için Amazon’un Paperwhite ekranını kullanıyor ve kişisel tercihlerinize uyacak şekilde beyaz ile amber arasındaki ışığı ayarlayabiliyor. Ayrıca metin boyutunu, kalınlığını ve yazı tipini de ayarlayabilirsiniz. Kindle Oasis’in tek bir şarjı altı haftaya kadar dayanabiliyor ve yeniden şarj edilmesi yaklaşık üç saat sürüyor.

Kindle Oasis ayrıca su geçirmezdir ve 60 dakika boyunca yaklaşık 1,8 metrelik tatlı suda kalmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, küvette, spa küvetinde veya havuz kenarında dinlenirken Kindle’ınızı güvenle okuyabileceğiniz anlamına gelir.

Bu tatil sezonunda biraz okuma yapmak istiyorsanız, sertifikalı yenilenmiş Kindle Oasis’teki bu fırsat sayesinde bir sonraki favori kitabınıza daha uygun bir fiyata dalın.

Konular
Amazon’un Kara Cuma’sı

Teknory