En iyi kulaklık fırsatı: Samsung Galaxy Buds, Amazon’da %42’ye varan indirimle satışta

24 Ocak itibarıyla Amazon’da %42’ye varan indirimle sunulan iki çift Samsung Galaxy kulaklıktan biriyle hayatınızın müziğini hareket halindeyken yanınıza alın. Aşağıdaki fırsatları bulun: EN İYİ GÜRÜLTÜ İPTAL EDEN KULAKLIKLAR: Samsung Galaxy Tomurcukları 2(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) (beyaz), hem gürültü önleme hem de ortam gürültüsü özelliklerine sahip profesyonellere layık kablosuz kulaklıklardır. 101,55 dolar […]

En iyi kulaklık fırsatı: Samsung Galaxy Buds, Amazon’da %42’ye varan indirimle satışta

24 Ocak itibarıyla Amazon’da %42’ye varan indirimle sunulan iki çift Samsung Galaxy kulaklıktan biriyle hayatınızın müziğini hareket halindeyken yanınıza alın. Aşağıdaki fırsatları bulun:

EN İYİ GÜRÜLTÜ İPTAL EDEN KULAKLIKLAR: Samsung Galaxy Tomurcukları 2(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) (beyaz), hem gürültü önleme hem de ortam gürültüsü özelliklerine sahip profesyonellere layık kablosuz kulaklıklardır. 101,55 dolar 149,99 $ (%32 tasarruf edin)

EN İYİ BAS AĞIR KULAKLIKLAR: Samsung Galaxy Buds Canlı(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) (beyaz) duyduğumuz en iyi baslardan birine sahiptir, bu da onları solo dans partileri için harika kılar. $86.99 149,99 $ (%42 tasarruf edin)


Sabah işe gidip gelirken, spor salonu seansınız için veya çalışmaya çalışırken rahatsız edici sesleri engellemek için harika bir çift kulaklık gereklidir. 24 Ocak itibariyle, Amazon en çok satan iki Samsung Galaxy kulaklıkta indirim yapıyor, böylece destansı bir işitsel deneyim için akıllıca alışveriş yapabilirsiniz. Aşağıdaki fırsatlara bakın:

En iyi gürültü önleyici kulaklıklar

neden beğendik

Samsung Buds 2’yi seviyoruz(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) yumurta şeklindeki tasarımları ve etkileyici konforları için. Pro veya Live kardeşlerinden daha iyi aktif gürültü önleme özelliğine sahipler ve Android kullanıcıları için güçlü uygulama tabanlı ses özelleştirmesine sahipler. iPhone’larla da uyumludurlar, ancak uygulamalarının yalnızca Android’e yönelik olduğunu ve bu da bas kuvvetlendirmelerini ve ANC’yi özelleştirmeye yardımcı olduğunu unutmayın.

En iyi bas ağırlıklı kulaklıklar

neden beğendik

Samsung Galaxy Buds Live’ın güvenli yerleşimi, uygun uygulama içi özelleştirme seçenekleri ve muhteşem ses kalitesi(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) Pro’nun selefine bir ton övgü dolu eleştiri kazandırdı. İlginç, fasulye benzeri görünüm eğlenceli ve kalmalarına yardımcı olur. Samsung Galaxy Buds Live’daki 12 mm hoparlörler, güçlü bas ve net tiz ile katmanlı, dinamik sesi dışarı pompalar ve bu da onları solo dans partilerinin olmazsa olmazı yapar.

Teknory