En iyi kulaklık fırsatı: Samsung Galaxy Buds2 Pro, takastan sonra 75 $ indirimli

75 $ TASARRUF EDİN: 9 Aralık itibarıyla Samsung Galaxy Buds2 Pro(yeni bir sekmede açılır) uygun bir çift kulaklığı takas ettikten sonra 154,99$’a satın alınabilir. Bu %32’lik bir indirim. Takas olmadan, bu kulaklıklar indirimli olarak mevcut değildir. Bununla birlikte, her iki durumda da, bu kulaklıkların satın alınmasıyla birlikte 60 $ değerinde bir kablosuz şarj cihazı ücretsizdir. […]

En iyi kulaklık fırsatı: Samsung Galaxy Buds2 Pro, takastan sonra 75 $ indirimli

75 $ TASARRUF EDİN: 9 Aralık itibarıyla Samsung Galaxy Buds2 Pro(yeni bir sekmede açılır) uygun bir çift kulaklığı takas ettikten sonra 154,99$’a satın alınabilir. Bu %32’lik bir indirim. Takas olmadan, bu kulaklıklar indirimli olarak mevcut değildir. Bununla birlikte, her iki durumda da, bu kulaklıkların satın alınmasıyla birlikte 60 $ değerinde bir kablosuz şarj cihazı ücretsizdir.


Piyasada bir ton kulaklık varken, doğru ürünü seçmeye çalışırken muhtemelen endişeleniyorsunuz. Neyse ki, Samsung bu kararı bizim için kolaylaştırdı.

Şirket, 15 Aralık’a kadar sürecek Discover Samsung Etkinliği kapsamında Galaxy Buds2 Pro’da 75$ indirim sunuyor.(yeni bir sekmede açılır) kulaklıklar. Apple gibi markalardan iyi durumda olan mevcut bir çift kulaklığı, Galaxy Buds2, Galaxy Buds+ ve Galaxy Buds Pro gibi diğer Samsung kulaklık yinelemelerini ve hatta kablolu bir kulaklık setini değiştirerek bu anlaşmayı güvence altına alabilirsiniz. . Pastanın üzerindeki krema, ücretsiz olarak verilen 60 dolarlık bir kablosuz şarj cihazıdır. Değiştirilebilir bir cihazı olmayanlarınız, ürünü 229,99 $’lık Samsung MSRP’den satın almak zorunda kalacak olsa da, yine de ücretsiz şarj cihazını alacaksınız, bu da onu herkes için bir kazan-kazan durumu haline getiriyor.

Bu kulaklık başlıkları, hafif yağmura veya suya daldırmaya karşı koruma sunarak spor salonuna giderken kullanım için idealdir. Mashable’ın sahibi Alex Perry, incelemesinde cihazı mükemmel uyum ve konforunun yanı sıra neredeyse tamamen sessizlik sağlayan ve basit bir pazarlama hilesi gibi hissetmeyen Aktif Gürültü Engelleme özelliğiyle tamamladı. Akıllı Konuşma Modu ile cihaz, rahatça sohbet edebilmeniz için medya sesini otomatik olarak kısacaktır ve bu da onu özellikle acil durumlarda kullanışlı hale getirecektir.

Öyleyse devam edin ve bugün bu kulaklıkları kendiniz yapın. 360 derecelik ses özelliğiyle, yakında sinematik surround sese sahip olabilirsiniz.

Teknory