En iyi Nintendo Switch fırsatı: Bir Nintendo Switch OLED satın alın, 75 dolarlık Dell eGift kartı kazanın

SATIN ALMA İLE 75$’LIK HEDİYE KARTI ALIN: 10 Kasım itibarıyla Dell’den 349,99 ABD dolarına bir Nintendo Switch OLED satın alın ve satın alma işleminizle birlikte 75 ABD doları değerinde bir Dell eGift kartı kazanın. Nintendo Switch satın almaya hazır mısınız? Şimdi devam edip kendinizinkini kilitlemenin tam zamanı. Şu anda tadını çıkarabileceğiniz, tuhaf oyunlardan bazı harika […]

En iyi Nintendo Switch fırsatı: Bir Nintendo Switch OLED satın alın, 75 dolarlık Dell eGift kartı kazanın

SATIN ALMA İLE 75$’LIK HEDİYE KARTI ALIN: 10 Kasım itibarıyla Dell’den 349,99 ABD dolarına bir Nintendo Switch OLED satın alın ve satın alma işleminizle birlikte 75 ABD doları değerinde bir Dell eGift kartı kazanın.


Nintendo Switch satın almaya hazır mısınız? Şimdi devam edip kendinizinkini kilitlemenin tam zamanı. Şu anda tadını çıkarabileceğiniz, tuhaf oyunlardan bazı harika oyunlar var. Süper Mario Bros. Wonder görkemli Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları, artı daha fazlası gelecek. Mükemmel Switch oyunlarından oluşan devasa bir birikime dalmak istiyorsanız, sonunda Switch’inizi satın alabilirsiniz. Ve Dell’den ilk oyunlarınızı satın almak için bir hediye kartı alın.

10 Kasım itibarıyla Dell’den 349,99 ABD dolarına bir Nintendo Switch OLED satın alın ve e-posta yoluyla satın alma işleminizle birlikte 75 ABD doları değerinde bir Dell eGift kartı kazanın. Hediye kartınızı Dell’de harcamak zorunda olsanız da, bu neredeyse ilk 75 $ değerindeki oyununuzu (veya satın almak istediğiniz diğer teknolojiyi) ücretsiz almak gibidir.

AYRICA BAKINIZ:

Kara Cuma 2023’ün en iyi oyun fırsatları favori oyunlarınızı, aksesuarlarınızı ve daha fazlasını içerir

Mashable eleştirmeni Adam Rosenberg’e göre Nintendo Switch OLED, el konsolu hibritinin “en iyi versiyonu”. Çok daha büyük bir OLED ekrana, geliştirilmiş bir destek çubuğuna ve gelişmiş önyükleme sesine sahiptir. Ek depolama alanıyla, microSD kartla yükseltme yapmayı tercih etmiyorsanız daha fazla oyunu doğrudan sistemde tutabilirsiniz.

Bu, her zaman hareket halindeyseniz sahip olmanız gereken taşınabilir sistemdir. Gibi oyunlarla Süper Mario RPG ufukta ve eski oyunlardan oluşan devasa bir kütüphanede, Switch sağlam bir yatırım ve harika bir tatil hediyesidir; özellikle de satın alma ödülü olarak kendinize 75 $ hediye edebildiğinizde.

Teknory