Jason Statham’ın The Beekeeper’ı Küresel Gişede Önemli Bir Dönüm Noktasını Aştı

Özet Jason Statham’ın The Beekeeper filmi küresel gişede hakimiyet kurarak 75 milyon doları aştı ve 2024’te zirveye yerleşti. David Ayer’in aksiyon filmi, yılın diğer tüm filmlerini geride bırakarak önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Arıcı’nın başarılı koşusu devam ediyor ve Statham’ın kalıcı cazibesini ve Ayer’in hikaye anlatma becerisini kanıtlıyor. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN […]

Jason Statham’ın The Beekeeper’ı Küresel Gişede Önemli Bir Dönüm Noktasını Aştı

Özet

  • Jason Statham’ın The Beekeeper filmi küresel gişede hakimiyet kurarak 75 milyon doları aştı ve 2024’te zirveye yerleşti.
  • David Ayer’in aksiyon filmi, yılın diğer tüm filmlerini geride bırakarak önemli bir dönüm noktasına ulaştı.
  • Arıcı’nın başarılı koşusu devam ediyor ve Statham’ın kalıcı cazibesini ve Ayer’in hikaye anlatma becerisini kanıtlıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Jason Statham’ın aksiyon filmi Arıcı 2024’te bugüne kadarki etkileyici gidişatını sürdürerek önemli bir küresel gişe rekorunu kırıyor. Statham’ın bir aksiyon yıldızı olarak çekiciliği, 2023’te dörtlü filmlerde yer almasıyla bir kez daha kanıtlandı.: Guy Ritchie’nin Fortune Operasyonu: Savaşın Ruse’u (Dünya çapında 49 milyon dolar hasılat elde edildi), franchise filmi Hızlı X (714 milyon dolar), köpekbalığı devam filmi Meg 2: Siper (397 milyon dolar) ve uzun zamandır beklenen Harcamalar 4 (51 milyon dolar).

Statham’ın 2023’te vizyona giren dört filmi gerçekten de gişede inişli çıkışlı sonuçlar doğurmuş olabilir, ancak David Ayer’in yönettiği aksiyon aracı olarak 2024’teki ilk büyük filmi hakkında olumsuz hiçbir şey yok. Arıcı Dünya çapında 75 milyon doları geride bırakarak şu ana kadar yılın en iyi filmi oldu. film, 16 milyon dolarla bir numaradan giriş yaptıktan sonra yurt içinde 31 milyon dolar hasılat yaptı; 9,5 milyon doları Çin’den olmak üzere 45 milyon doları yurt dışından geldi. Filmin dünya çapındaki rakamları artık Ortalama Kızlar66 milyon dolarla ikinci sırada yer alıyor (üzerinden) Çarpıştırıcı).


Arıcı Statham’ın Franchise’ı Olacak mı (Liam Neeson İçin Alındığı Gibi)

Jason Statham, Arıcıya Ellerini Kaldıran Adam Clay rolünde

Hızlı ve Öfkeli Dünya çapında 7,3 milyar dolar hasılatla Statham’ın en iyi performans gösteren franchise’ı olarak duruyor, ancak kendisi başrolde değil. Statham da bu maçın başrol oyuncusu değil. Harcamalar dizi hakkında söylentiler olmasına rağmen Sylvester Stallone muhtemelen seriden ayrılacak ve zirvedeki yerini rol arkadaşına bırakacak.

Aslında hiçbir zaman Statham’ın liderliğinde gişede yükselen büyük bir seri olmadı. İki Meg Filmler büyük sayılara ulaşma yolunda onun varlığından yararlandı, ancak bu filmlerin aslında Statham ya da karakteri etrafında dönmediği iddia edilebilir. Aktörün diğer olası franchise’ları: Mekanik, Krank Ve Taşıyıcıancak bunların hiçbiri şu anda aktif değil (geri dönecek gibi de görünmüyorlar).

Ayer bir ihtimal ile dalga geçti Arıcı devamı, ilk filmi diyor”kapıyı biraz araladım“Arıcıların dünyasına.

Sağlam gişe performansı ve güçlü incelemeleri göz önüne alındığında (Rotten Tomatoes’da %70 yeni), Arıcı gerçek Statham liderliğindeki aksiyon serisi olma şansı varYıldız, Liam Neeson ve onun gibi kendi vitrin serisini başlatmak isterse Alınmış filmler. Arıcı 2 Henüz gerçekleşeceği doğrulanmadı, ancak ilk film kendini kanıtlamış olduğundan ilgi pekala artabilir. Statham belki de sık sık yaptığı gibi diğer insanların franchise’larına karışmayı tercih ediyor, ancak bu onun artık vazgeçebileceği bir trend.

Arıcı

Arıcı, yönetmen David Ayer’in 2024 yapımı aksiyon-gerilim filmidir. Jason Statham, “Arıcılar” olarak bilinen gizli bir örgütün eski bir üyesi olan ve yakın bir arkadaşının kimlik avı dolandırıcılığında haksızlığa uğramasının ardından sahaya geri dönen “Bay Clay” rolünü canlandırıyor. İşleri yoluna koymak için Bay Clay, dolandırıcıların ardındaki gerçeğin düşündüğünden daha kötü olabileceğini keşfederken şiddetli bir savaş başlatacaktır.

Yayın tarihi
12 Ocak 2024

Müdür
David Dün
Döküm Jason Statham, Emmy Raver-Lampman, Josh Hutcherson, Bobby Naderi, Minnie Driver, Phylicia Rashad, Jeremy Irons

Yazarlar
Kurt Wimmer

Stüdyo(lar)
Metro-Goldwyn-Mayer, MiraMax, Cedar Park Studios, Punch Palace Productions

Distribütör(ler)
Amazon MGM Stüdyoları

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow