Google TV içeren yeni bir Chromecast yolda

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Google TV modeline sahip üçüncü bir Chromecast görünüşe göre boru hattında. Bu, 2020’de piyasaya sürülen orijinal modelin halefi olabilir. Google TV’li Chromecast, küçük bir form faktörü, tam Google TV desteği ve cazip fiyatlar sunan, çevredeki en iyi akış aygıtı ailelerinden biridir. Orijinal 4K modelini ve daha ucuz olan 1080p […]

Google TV içeren yeni bir Chromecast yolda

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Google TV modeline sahip üçüncü bir Chromecast görünüşe göre boru hattında.
  • Bu, 2020’de piyasaya sürülen orijinal modelin halefi olabilir.

Google TV’li Chromecast, küçük bir form faktörü, tam Google TV desteği ve cazip fiyatlar sunan, çevredeki en iyi akış aygıtı ailelerinden biridir. Orijinal 4K modelini ve daha ucuz olan 1080p cihazı zaten gördük, ancak üçüncü bir model yolda olabilir gibi görünüyor.

9to5Google Google Home uygulamasının bir önizleme sürümüne girdi ve “YTC” adlı Google TV’li yeni bir Chromecast cihazından bahsedildiğini doğruladı. Değeri ne olursa olsun, orijinal model görünüşe göre “YTV”, HD cihaz ise “YTB” olarak adlandırılıyor.

Bu üçüncü cihaz için ek ayrıntı yoktu, ancak satış noktası, bunun orijinal 4K-toting modelinin yerine geçebileceğini öne sürüyor. Google TV’li orijinal Chromecast Eylül 2020’de piyasaya sürülürken, 1080p modeli yalnızca Eylül 2022’de piyasaya sürüldüğü için bu mantıklı.

Google TV özellikli bir Chromecast cihazınız var mı?

63 oy

Bu yeni modelin AV1 kod çözme desteği sunacağını ve aynı bant genişliğiyle daha yüksek kaliteli akışlara veya azaltılmış bant genişliğiyle aynı kalitede akışlara izin vereceğini tahmin ediyoruz. Ne de olsa, Google’ın her ikisinde de AV1’in daha fazla benimsenmesi için baskı yaptığı bildiriliyor. Android TV cihazları ve Android’in kendisi.

Aksi takdirde, Chromecast with Google TV incelememizdeki sınırlı depolama miktarını reddettik, bu nedenle daha fazla dahili depolama ve genişletilebilir depolama için daha fazla seçenek (ör. microSD kart yuvası veya ikinci bir USB-C bağlantı noktası) görmeyi umuyoruz.


Google TV içeren yeni bir Chromecast yolda

Teknory