En iyi teknoloji anlaşması: Siber güvenlik ve BT becerileri sınıfı paketi, 79,99 ABD Doları karşılığında satışta.

TL;DR: 11 Haziran itibarıyla Eksiksiz 2023 Siber Güvenlik Geliştirici ve BT Becerileri Paketini edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 1.378 $ yerine sadece 79,99 $’a — bu %94’lük bir tasarruftur. Siber suçluları göremeyebilirsiniz, ancak bu onların geçiminiz için gerçek bir tehdit oluşturmadıkları anlamına gelmez. Bu hain grubun varlığının tek iyi yanı mı? Siber güvenlik sektörü olumlu bir […]

En iyi teknoloji anlaşması: Siber güvenlik ve BT becerileri sınıfı paketi, 79,99 ABD Doları karşılığında satışta.

TL;DR: 11 Haziran itibarıyla Eksiksiz 2023 Siber Güvenlik Geliştirici ve BT Becerileri Paketini edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 1.378 $ yerine sadece 79,99 $’a — bu %94’lük bir tasarruftur.


Siber suçluları göremeyebilirsiniz, ancak bu onların geçiminiz için gerçek bir tehdit oluşturmadıkları anlamına gelmez. Bu hain grubun varlığının tek iyi yanı mı? Siber güvenlik sektörü olumlu bir patlama yaşıyor ve bu potansiyel olarak kazançlı alana geçiş yapmak istiyorsanız, şimdi tam zamanı.

Öğrenmeye ilgi duyanlar için bu paket, size siber güvenlik endüstrisinin temelleri hakkında çok yönlü bir eğitim sunar.(yeni bir sekmede açılır). 400 saatten fazla eğitim içeren 26 kursla doludur. Şu anda, tüm bu bilgiler şu anda yalnızca 79,99 ABD Doları (kayıt 1.378 ABD Doları) karşılığında sizin olabilir – kurs başına 4 ABD Dolarından az.

Bu bilgi dolu paket, siber güvenliğin tüm temellerini kapsar ve boş zamanlarınızda tüm bunları evinizin rahatlığında halledebilirsiniz. Potansiyel olarak gelirinizi artırabilecek bu becerilerde ustalaşmak için bir sınıfa gitmenize gerek yok; sadece iCollege’deki kursları izleyin ve bilgisayarınızda çok yönlü bir eğitim alın.

iCollege, üstün eğitimlerinin kitlelere ulaşmasını sağlamak için ITproTV ile özel olarak ortaklık kurmuştur. Size programlama dillerinin temellerini öğreten kurslara eriştiğiniz için bundan yararlanabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır), Güvenlik için Python gibi. Veya profesyoneller tarafından kullanılan teknik ve yöntemleri uygularken size yaparak öğrenmeyi öğreten Sızma Testi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Eksiksiz 2023 Siber Güvenlik Geliştiricisi ve BT Becerileri Paketi ile siber güvenlik hakkında her şeyi öğrenin(yeni bir sekmede açılır)sınırlı bir süre için 79,99$’a satışta — çevrimiçi bulabileceğiniz en iyi fiyat.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory