Yeni Xbox Series S: İşte ön sipariş verebileceğiniz yer

oyun alanındaki en iyi fırsatlardan biri, büyük bir yükseltme aldı. Bu doğru, şehirde yeni bir Xbox Series S var ve beraberinde önemli bir yükseltme getiriyor. Geçen hafta sonu açıklandı Xbox Oyunları Vitrini(yeni bir sekmede açılır), şirketin S Serisinin en yeni yinelemesi, temel sürümün 512 GB’lık sürümüne kıyasla yalnızca 50 ABD Doları daha fazla olan tam […]

Yeni Xbox Series S: İşte ön sipariş verebileceğiniz yer

oyun alanındaki en iyi fırsatlardan biri, büyük bir yükseltme aldı.

Bu doğru, şehirde yeni bir Xbox Series S var ve beraberinde önemli bir yükseltme getiriyor. Geçen hafta sonu açıklandı Xbox Oyunları Vitrini(yeni bir sekmede açılır), şirketin S Serisinin en yeni yinelemesi, temel sürümün 512 GB’lık sürümüne kıyasla yalnızca 50 ABD Doları daha fazla olan tam bir terabayt depolama alanıyla donatılmış olarak gelecek. (Bu, fazladan 512 GB için 89,99 dolardan başlayan fiyatlarla bir Seagate depolama genişletme kartı almaktan çok daha ucuz.) Ayrıca, Xbox Series X ile uyumlu şık bir Karbon Siyahı dış cepheye kavuşuyor. Yeni Series S, 1 Eylül’de piyasaya sürülecek. ancak kararınızı verdiyseniz ön sipariş için şimdiden bir tane alabilirsiniz.

AYRICA BAKINIZ:

Haziran 2023 için en iyi oyun fırsatları

Küçük ama güçlü Xbox Series S, yeni oyun neslinin bir harikasıdır. Evet, üzerinde tüm yeni nesil oyunları oynayabilirsiniz, ancak asıl şaşırtıcı olan, yalnızca 299,99 ABD Doları (1TB sürümünü seçerseniz 349,99 ABD Doları) karşılığında aldığınız şey. Konsolun yükseltilmiş versiyonu, orijinal Series S ve Series X arasında harika bir orta nokta görevi görür.(yeni bir sekmede açılır). X (499,99 $) genel olarak daha güçlü olsa da, artık S Serisine göre bir depolama avantajına sahip değil – her ikisi de size kutudan çıkar çıkmaz bir terabayt kazandıracak. Dolayısıyla, X’in gerçek 4K çözünürlüğünden ve ekstra beygir gücünden vazgeçebiliyorsanız, bir S’yi kapmak hiç akıllıca olmaz. Game Pass aboneliğiyle eşleştirin(yeni bir sekmede açılır)ve cennette yapılmış bir eşleşmeniz var.

1 Eylül’deki resmi sürümden önce yeni Xbox Series S için ön sipariş verebileceğiniz her yer burada:

Teknory