En iyi Xbox konsolu fırsatları — Yeni fiyat düşüşleri

119 $’A KADAR TASARRUF EDİN: Xbox Series S ve X konsollarında, Xbox Series S Başlangıç ​​Paketinin 249,99 $’dan başlayan fiyatlarıyla fırsatları bulun. Noel Sonrası Xbox konsolu fırsatları Hala tatil ruhunda mısınız, yoksa bayram havası çoktan solmaya mı başladı? Aylardır incelikli bir şekilde ima etmediğin, umduğun rüya hediyesini alamadıysan, o zaman umutsuzluğa kapılmayın. Noel Baba’nın bu […]

En iyi Xbox konsolu fırsatları — Yeni fiyat düşüşleri

119 $’A KADAR TASARRUF EDİN: Xbox Series S ve X konsollarında, Xbox Series S Başlangıç ​​Paketinin 249,99 $’dan başlayan fiyatlarıyla fırsatları bulun.


Noel Sonrası Xbox konsolu fırsatlarıBeyaz arka planda Xbox Series X konsolu

Gri arka planda Xbox Game Pass Ultimate logosu

Hala tatil ruhunda mısınız, yoksa bayram havası çoktan solmaya mı başladı? Aylardır incelikli bir şekilde ima etmediğin, umduğun rüya hediyesini alamadıysan, o zaman umutsuzluğa kapılmayın. Noel Baba’nın bu yıl size bir Xbox getireceğini umuyorsanız, tatil hayallerinizi gerçekleştirmenin ve bugün bir Xbox konsolunu satışa çıkarmanın zamanı geldi.

Xbox konsollarında bayram sonrası fırsatlarıyla Xbox Series S ve X konsollarını uygun fiyatlara bulabilirsiniz. oyun oynamaya hazırsanız hızlı davranmanızı öneririz çünkü bu indirimler göz açıp kapayıncaya kadar ortadan kalkabilir. Bu yıl en iyi Xbox konsolu fırsatlarını Target ve Walmart’ta bulacaksınız. Şaşırtıcı bir şekilde Amazon ve Microsoft şu ana kadar fiyatları eşleştiremedi ancak Yeni Yıl yaklaşırken daha fazla Xbox fırsatı ve fiyat düşüşleri için gözlerimizi dört açacağız.

En iyi Xbox Series S fırsatı

Neden bunu seviyoruz?

Series S, en yeni Xbox konsolunun daha uygun fiyatlı versiyonudur ve Xbox Game Pass’tan yararlanmayı planlayan oyuncular için en iyi giriş noktasıdır. S Serisi Başlangıç ​​Paketi, tatil sezonu boyunca çeşitli perakendecilerde stoklara girip çıkıyor ve onu bu hafta Target’ta bulabilirsiniz. Başlangıç ​​paketi, Series S konsolu, kablosuz kumanda ve üç aylık Game Pass Ultimate aboneliğiyle birlikte geliyor.

En iyi Xbox Series X fırsatı

Neden bunu seviyoruz?

Walmart şu anda Xbox Series X konsolunda çok cazip bir indirimle (veya isterseniz geri almayla) en iyi fiyata sahip. Bu, Microsoft’un şimdiye kadar yarattığı en güçlü Xbox konsoludur ve 4K oyun, 3D uzamsal ses ve gecikmesiz deneyimi destekleme kapasitesine sahiptir. Hatta konsolun önceki nesillerindeki favori Xbox oyunlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Konsolun bu sürümü yalnızca 16 GB depolama alanıyla birlikte gelir; bu nedenle mümkün olan en iyi özellikleri arıyorsanız bunu aklınızda bulundurun.

Mashable Fırsatları

Daha fazla Xbox Series X konsolu fırsatı

En iyi Xbox Game Pass fırsatı

Neden bunu seviyoruz?

Şu ana kadar bulut oyun deneyimini yalnızca Microsoft başarabildi ve Xbox Game Pass, yüzlerce oyunun keyfini çıkarmanın en iyi yolu olmaya devam ediyor. alış yüzlerce başlık. Bu hafta, Microsoft çevrimiçi mağazasında yeni kullanıcıların yalnızca 1 ABD doları karşılığında 14 günlük Game Pass Ultimate’a kaydolmasına olanak tanıyan bir promosyon var. Elbette, korkunç otomatik yenilemeye karşı dikkatli olmanız gerekecek, çünkü normal aylık fiyat 16,99 $, ilk dönem sona erdiğinde devreye girecek. O zamana kadar Ultimate üyeliğini deneyebilir ve yılın en büyük video oyunlarından bazılarını oynayabilirsiniz. Yıldız Alanı, P’nin yalanlarıVe Forza Motor Sporları.

Teknory