Bu AI içerik oluşturucu ile WordPress sitenizi oluştururken zamandan tasarruf edin, şimdi neredeyse yarı fiyatına

TL;DR: 3 Haziran itibarıyla bu AI içerik oluşturucuya sahip olun(yeni bir sekmede açılır) yalnızca 99,99 ABD doları — Bu, %49 indirim anlamına gelir. İster bir ürün açıklaması, ister bir blog gönderisi veya açılış sayfanızın içeriği olsun, yazmak zaman alır. Web sitenizi yalnızca siz ve minimum bir bütçeyle çalıştırdığınızda, her şeyi kendiniz yazmaktan ve her şeyin […]

Bu AI içerik oluşturucu ile WordPress sitenizi oluştururken zamandan tasarruf edin, şimdi neredeyse yarı fiyatına

TL;DR: 3 Haziran itibarıyla bu AI içerik oluşturucuya sahip olun(yeni bir sekmede açılır) yalnızca 99,99 ABD doları — Bu, %49 indirim anlamına gelir.


İster bir ürün açıklaması, ister bir blog gönderisi veya açılış sayfanızın içeriği olsun, yazmak zaman alır. Web sitenizi yalnızca siz ve minimum bir bütçeyle çalıştırdığınızda, her şeyi kendiniz yazmaktan ve her şeyin yolunda gitmesini ummaktan başka pek fazla seçeneğiniz yoktur.

Bir AI içerik oluşturucu kullanarak zamandan ve emekten tasarruf edebilirsiniz. (yeni bir sekmede açılır)sadece bir kez ödemeniz gerekiyor. Wordplay, girdilerinize bağlı olarak dakikalar içinde uzun biçimli makaleler oluşturabilir ve ömür boyu abonelik için yalnızca 99,99 ABD Doları (kayıtlı olarak 199 ABD Doları).

Yapay zekalı bir yazarla zamandan tasarruf edin

Yazma sürecini basitleştirin ve ağır işlerin bir kısmını yapay zekanın yapmasına izin verin. Kelime oyunu size içerik oluşturmanız için altı yol sunar. Kılavuzlu mod, bir anahtar kelime ve birkaç temel soruya verdiğiniz yanıtları kullanarak tam uzunlukta makaleler oluşturmanıza olanak tanır. Yanıtlarınızla işlevsel olarak bir taslak oluşturuyorsunuz ve yapay zeka bunu takip ediyor. Başlık modu biraz daha kolaydır ve yalnızca bir başlık ve uzunluk parametrelerine dayalı bir makale oluşturur.

Anahattı temel alan bir makale oluşturmak için anahat modunu kullanın(yeni bir sekmede açılır)ve blog anahatlarıyla dolu bir CSV dosyası yükleyerek bunu Toplu CSV moduna genişletebilirsiniz. Ya da sadece bir konu yazabilirsiniz ve Wordplay, üreticilere göre %95 oranında tamamlanmış bir kopya üretecektir.

Wordplay aboneliğiniz, her 30 günde bir 10.000 kelime oluşturmanıza olanak tanır. Wordplay’e sınırsız sayıda masaüstü ve mobil cihazdan da erişebilirsiniz, ancak bu teklif yalnızca yeni kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Ayrıca ücretsiz güncellemelerle birlikte gelir.

Saniyeler içinde 5.000’den fazla kelime makalesi oluşturun

WordPress siteniz için içerik hazırlarken zamandan tasarruf etmek istiyorsanız, uzun biçimli içerik oluşturabilen bir yapay zeka kullanın.

Sınırlı bir süre için Wordplay AI Content Generator’a ömür boyu abonelik kazanın(yeni bir sekmede açılır) 99,99 $ (kayıtlı 199 $) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory