En iyi yayın fırsatı: Curiosity Stream’de %50 indirim

TL;DR: Curiosity Stream Standart Planına ömür boyu abonelik 156,87 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %50 tasarruf etmenizi sağlar. Herhangi bir yinelenen ücret talep etmeyen yayın hizmetlerinin olduğunu biliyor muydunuz? İnanmıyor musun? Curiosity Stream’e göz atın. Belgeseller ve belgesel dizileri için Netflix’e benzer, ancak abonelik ücreti yoktur. Veya şifre paylaşma saçmalığı. Bu fırsatla ömür boyu […]

TL;DR: Curiosity Stream Standart Planına ömür boyu abonelik 156,87 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %50 tasarruf etmenizi sağlar.


Herhangi bir yinelenen ücret talep etmeyen yayın hizmetlerinin olduğunu biliyor muydunuz? İnanmıyor musun? Curiosity Stream’e göz atın. Belgeseller ve belgesel dizileri için Netflix’e benzer, ancak abonelik ücreti yoktur. Veya şifre paylaşma saçmalığı.

Bu fırsatla ömür boyu erişim normalden çok daha uygun fiyatlı, yalnızca 156,87 £. Daha düşük fiyatı başka hiçbir yerde bulamazsınız. Başlangıçta yüksek bir fiyat gibi görünse de bu, Netflix’in en ucuz planının iki yıllık ücretinden daha az.

Curiosity Stream’de hemen hemen herkes için bir şeyler var: Bilim, doğa, tarih, teknoloji ve sanat. Planet of Treasures, Into the Jungle, Polar Bears, The History of Home ve hatta Emmy ödüllü Stephen Hawking’s Favorite Places gibi binlerce belgesel ve diziyi keşfedeceksiniz.

Planınız ayrıca sık içerik güncellemelerine erişimi de içerir. Ömür boyu erişime sahip olduğunuz için, (muhtemelen) her zaman izleyecek yeni bir şeyiniz olacak ve hiçbir zaman seçenekleriniz tükenmeyecektir.

Mashable Fırsatları

Tıpkı diğer yayın hizmetlerinde olduğu gibi Curiosity Stream de aklınızın aç olduğu şeyleri filtrelemenize yardımcı olacak kullanışlı arama araçlarına sahiptir; örneğin sağlıklı yaşam üzerine bir belgesel veya gerçek suç üzerine bir belgesel dizisi. Bir cihazda izlemeye başlayın ve diğer cihazda kaldığınız yerden devam edin veya şovları daha sonra izlemek üzere listeye ekleyin.

Curiosity Stream’in çevrimdışı görüntüleme için içerik indirme seçeneği bile vardır; bu, yol gezileri, uzun uçuşlar veya günlük işe gidiş gelişleriniz için mükemmeldir. Sadece 156,87 £ karşılığında CuriosityStream’e ömür boyu erişim elde edin. Kupona gerek yok.

Teknory