En iyi yayın fırsatı: FreeCast Değerli Kanallarda %52 indirim

TL;DR: FreeCast Value Channels’a bir yıllık abonelik 31,83 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %52 tasarruf etmenizi sağlar. Yayın hizmetlerinin henüz tam olarak yakalayamadığı kanallar arasında gezinmekle ilgili bir şeyler var. FreeCast, 20 farklı popüler kanala erişmenizi sağlar ve bunun bedeli yıllık yalnızca 31,83 £’dur. FreeCast size tanıdık şovların yer aldığı 20 popüler kanal sunar, […]

TL;DR: FreeCast Value Channels’a bir yıllık abonelik 31,83 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %52 tasarruf etmenizi sağlar.


Yayın hizmetlerinin henüz tam olarak yakalayamadığı kanallar arasında gezinmekle ilgili bir şeyler var. FreeCast, 20 farklı popüler kanala erişmenizi sağlar ve bunun bedeli yıllık yalnızca 31,83 £’dur.

FreeCast size tanıdık şovların yer aldığı 20 popüler kanal sunar, ancak aynı zamanda 500.000’den fazla ücretsiz isteğe bağlı şov ve film de ekler. Ayrıca tüm premium yayın hizmetlerinizi bağlayabilir ve 700’den fazla ek kanala sahip olursunuz.

FreeCast’i edindikten sonra menüde neler olduğuna bir göz atın. 20 kablolu kanal Curiosity Channel, Game Show Network, REELZ, Sony Movies, Sportsman Channel ve daha fazlasını içerir. Bebeklere yönelik programlardan Walker Texas Ranger gibi klasik TV şovlarına kadar her şey var.

Mashable Fırsatları

FreeCast’in diğer tüm akış hizmetlerinize bağlanmanıza izin verdiğini unutmayın. Artık uygulamalar ve giriş ekranları arasında geçiş yapmanıza gerek yok. Ayrıca Android, iOS, Google TV veya normal eski bir bilgisayar tarayıcısı da dahil olmak üzere hemen hemen her akıllı cihazda akış gerçekleştirebilirsiniz. En sevdiğiniz Western filmlerini iPad 6’nızda izleyin. Bu teklif yalnızca yeni kullanıcılar için geçerlidir.

31,83 £ karşılığında bir yıllık FreeCast Value Channels aboneliği edinin.

Teknory