Bu flash sürücü hemen hemen her cihazla çalışır ve hızlı bir veri aktarım hızına sahiptir.

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 31 Ekim’den itibaren 4’ü 1 arada Akıllı Flaş Sürücüyü takabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) her zamanki 29,99 dolardan sadece 22,99 dolara. Bu %23 tasarruf demektir. Cihazlar arasında çok fazla veri aktarımı sinir bozucu olabilir. Bunun nasıl yapıldığına dair birçok seçeneğiniz var, ancak bunların çoğu zaman alıcıdır …

Bu flash sürücü hemen hemen her cihazla çalışır ve hızlı bir veri aktarım hızına sahiptir.


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 31 Ekim’den itibaren 4’ü 1 arada Akıllı Flaş Sürücüyü takabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) her zamanki 29,99 dolardan sadece 22,99 dolara. Bu %23 tasarruf demektir.


Cihazlar arasında çok fazla veri aktarımı sinir bozucu olabilir. Bunun nasıl yapıldığına dair birçok seçeneğiniz var, ancak bunların çoğu zaman alıcıdır ve tutarlı bir internet bağlantısına bağlıdır. Görüntüleri aktarıyorsanız, bir jpeg gibi kayıplı dosya türü. Daha doğrudan bir dosya aktarım yöntemi kullanmak daha kolay olabilir. Bu Dördü Bir Arada Akıllı Flaş Sürücü geniş çapta uyumludur ve 64 GB olarak gelir. Birden fazla cihazdan dosya aktarmanın veya depolamanın basit bir yolunu arıyorsanız(yeni bir sekmede açılır)şuna bir bakın.

Cihazlar arasında kolaylıkla aktarın

Akıllı Flash Sürücü(yeni bir sekmede açılır) kompakt, süper taşınabilir ve birçok uyumlu cihaza sahiptir. USB 3.0, Lightning, Micro-USB ve USB-C çıkışları ile bu flash sürücüyü Mac veya Windows bilgisayarlar, iPad, iPad Mini, Micro USB cihazlar, Android telefonlar ve iPhone 5’ten X’lere kadar iPhone’lar için kullanabilirsiniz. Maks.

Bu kullanışlı sürücü, tatil geldiğinde eğlenceli, pratik bir hediye veya çorap doldurucu olabilir ve özellikle öğrencilerin ilgisini çekebilir. Kampa gitmeden önce en sevdiğiniz filmleri, TV dizilerini ve sesli kitapları indirin ve çadırınızda rahat bir film gecesi zamanı geldiğinde sürücüyü telefonunuza takın. 64 GB flash sürücü, 25 MB/sn’ye varan veri aktarım hızlarına sahiptir.

Dosyalarınızı yedekleyerek daha güvenli tutun

Metal yapı, dosyalarınızın bu sağlam küçük sürücüde güvende olması için ekstra bir sigorta düzeyi de ekler. İster iş dosyalarını, ister ev ödevlerini, ister çocuklarınızın fotoğraflarıyla ilgili değerli anıları saklayın, dijital eşyalarınızı kaybetmediğinizden emin olmak çok önemlidir. Bu 4’ü 1 arada Akıllı Flash Sürücü, sorunsuz aktarım sağlamak için size çeşitli cihazlara bağlanma seçeneği sunar. Sınırlı bir süre için 22,99 ABD Doları karşılığında 64 GB’lık bir sürücü edinin(yeni bir sekmede açılır).

Fiyatlar değişebilir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow