En Yaygın Apple Music Hata Kodları ve Nasıl Onarılır

Herhangi bir hatayla karşılaştığınızda atmanız gereken en belirgin adımlardan biri, cihazınızı yeniden başlatmaktır. Bu yardımcı olmazsa, hem kullandığınız uygulamanın hem de çalıştırdığınız platformun en son sürümüne güncellediğinizden emin olun. Hiçbir şeyi kaldırmak istemiyor musunuz? Çıkış yapmayı ve ardından tekrar giriş yapmayı düşünün. Bu, önbelleği temizlemeli ve herhangi bir tuhaflığın çözülmesine yardımcı olmak için size bir […]

En Yaygın Apple Music Hata Kodları ve Nasıl Onarılır

Herhangi bir hatayla karşılaştığınızda atmanız gereken en belirgin adımlardan biri, cihazınızı yeniden başlatmaktır. Bu yardımcı olmazsa, hem kullandığınız uygulamanın hem de çalıştırdığınız platformun en son sürümüne güncellediğinizden emin olun.

Hiçbir şeyi kaldırmak istemiyor musunuz? Çıkış yapmayı ve ardından tekrar giriş yapmayı düşünün. Bu, önbelleği temizlemeli ve herhangi bir tuhaflığın çözülmesine yardımcı olmak için size bir “sıfırlama” sağlamalıdır. Ancak bu, çevrimdışı dinlemek için indirdiğiniz tüm müzikleri kaldıracağından, bu şarkıları veya çalma listelerini yeniden indirmeniz gerekecek.

Tamamen güncellendiyseniz ve yeniden başlatma işe yaramadıysa Apple Music’i kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin. Yapabilirsiniz iOS için Apple Music’i buradan indirinveya Android sürümünü burada bulabilirsiniz. Sorun masaüstü uygulamalarındaysa, Apple Music’i Apple dizüstü bilgisayarlarda Mac App Store’dan veya Windows kullanıyorsanız Windows Store’dan indirebilirsiniz.

Son olarak, Sync Library’yi devre dışı bırakıp yeniden etkinleştirerek başarıya ulaşabilirsiniz. Bunu iPhone’da şu şekilde yapabilirsiniz:

  1. iPhone veya iPad’inizde, Apple Music aboneliğinizle kullandığınız Apple Kimliği ile oturum açtığınızdan emin olun.

  2. Ayarlara git.

  3. Müzik’e dokunun.

  4. “Kütüphane” altında, “Kütüphaneyi Senkronize Et” seçeneğini değiştirin.

Umarım, şimdiye kadar sorununuzu çözmüşsünüzdür. Değilse, Apple Music’i biraz dinlendirmeniz ve daha sonra geri dönmeniz gerekebilir. Sorunlar kronik olarak devam ediyorsa, o zaman isteyebilirsiniz. Apple müşteri desteğiyle iletişime geçin Daha fazla yardım için.

Teknory