Dave The Diver Özel Bonuslarla Önümüzdeki Ay Geçiş Yapıyor

Dave the Diver, 2023’ün bugüne kadar geldiği ve olmaya devam ettiği, video oyunlarıyla dolu yoğun yılın en uyuyan hitlerinden biri oldu. Dave the Diver bu yılın başlarında PC’ye çıktı ancak şimdi geliştirici Mintrocket, suşi restoran yönetimi oyununun gelecek ay Switch’e çıkacağını açıkladı. Daha spesifik olarak Dave the Diver, 26 Ekim’de Switch’te piyasaya sürülecek ve bunu […]

Dave The Diver Özel Bonuslarla Önümüzdeki Ay Geçiş Yapıyor

Dave the Diver, 2023’ün bugüne kadar geldiği ve olmaya devam ettiği, video oyunlarıyla dolu yoğun yılın en uyuyan hitlerinden biri oldu. Dave the Diver bu yılın başlarında PC’ye çıktı ancak şimdi geliştirici Mintrocket, suşi restoran yönetimi oyununun gelecek ay Switch’e çıkacağını açıkladı.

Daha spesifik olarak Dave the Diver, 26 Ekim’de Switch’te piyasaya sürülecek ve bunu Switch’e özel bonuslarla yapacak, ancak yalnızca ön sipariş verenler için.

Oyunun fiyatı Switch’te 19,99$ olacak ve şu anda Nintendo eShop üzerinden ön sipariş verebilirsiniz. Ayrıca şu anda Switch’te oyunun demosuna da göz atabilirsiniz. Oyunun çıkışından önce ön sipariş verirseniz Dave’in teknesi için bonus görünüm ve suşi restoranı için özel bir lamba dekorasyonu elde edeceksiniz. Mintrocket, tekne görünümünü nostaljik ve 8 bitlik bir görsel tarzın ardından temalı olarak tanımlarken, lamba Dave’i “içinde” tasvir ediyor. [a] büyüleyici retro tarzı.”

Dave the Diver oyun direktörü Jaeho Hwang bir basın bülteninde “İlk oyunumuzun resepsiyonunu görüp duymaktan çok mutluyuz” diye yazdı. “Bunu Switch topluluğuna getirmek bizim için önemli bir hedef oldu çünkü konsolun, oyuncuların Dave the Diver’ın sunduğu her şeyi gerçekten takdir edecekleri bir yuva olduğunu düşünüyoruz.”

Deneyimsiz olanlar için Dave the Diver, oyunculara gündüzleri deniz kenarındaki bir suşi restoranında geceleri aç müşterilere hizmet etmek için kullanılan malzemeleri toplamak için su altına dalış yapma görevi veriyor. Ancak “Mavi Deliğin en derin derinliklerinden” fışkıran bir gizem var. [Dave] Bu inanılmaz yolculukta yüzerek geçeceğim.”

Dave the Diver şu anda PC’de mevcut. 26 Ekim’de Switch’e çıkacak.

Switch’in piyasaya sürülmesini beklerken okuyun oyun Bilgilendiricisi Dalgıç Dave incelemesi.


Gelecek ay Switch’ten Dave the Diver’ı mı alacaksınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory