Modern Warfare 3 Sezon Bir Reloaded’ın çıkış tarihi

Modern Savaş 3′Gelecek sezon, teknik olarak, yeni Battle Pass içeriğinden yeni silahlara ve haritalara kadar her şeyi ekleyen bir sezon ortası yenilemesi olan Sezon 1 Reloaded’dır. Şu ana kadar önümüzdeki birkaç hafta içinde başlayacak olan sezon hakkında pek çok şey ortaya çıktı. Ne bekleneceği konusunda Modern Savaş 3 Önümüzdeki aylarda Dereceli Oyunun yanı sıra oyunun […]

Modern Warfare 3 Sezon Bir Reloaded’ın çıkış tarihi

Modern Savaş 3′Gelecek sezon, teknik olarak, yeni Battle Pass içeriğinden yeni silahlara ve haritalara kadar her şeyi ekleyen bir sezon ortası yenilemesi olan Sezon 1 Reloaded’dır. Şu ana kadar önümüzdeki birkaç hafta içinde başlayacak olan sezon hakkında pek çok şey ortaya çıktı.

Ne bekleneceği konusunda Modern Savaş 3 Önümüzdeki aylarda Dereceli Oyunun yanı sıra oyunun devam eden silah metasında değişiklikler olacak. Modern Savaş 3 Yeni silahlar geldiğinde en iyi silahlar muhtemelen biraz değişecek, bu yüzden yakında oyuna nelerin geleceğini bilmekte fayda var.

İşte ne zaman bekleneceği Modern Savaş 3 Birinci Sezon Yeniden Yüklendi ve onunla birlikte gelecek yeni silahlar, haritalar ve modlar hakkında bazı bilgiler. Lansman gününe yaklaştıkça bu sayfayı eklenecek her şeyle güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Şimdilik, gelecek sezon hakkında bildiklerimiz şunlar: Modern Savaş 3.

Modern Warfare 3 Sezon Bir Reloaded’ın çıkış tarihi

(İmaj kredisi: Activision)

Modern Savaş 3 Birinci Sezon Reloaded, 17 Ocak’ta 09:00 PT / 12:00 ET / 17:00 GMT’de başlayacak. Bu, yeni haritalar, yeni modlar, zombilere yönelik güncellemelerin yanı sıra TV dizisiyle bir bağlantı sunacak Erkekler.

Modern Warfare 3’ün gelecek sezonundan neler beklenmeli?

Her biri yeni RIO haritasının farklı bir bölümünü gösteren çeşitli döşemeler

(İmaj kredisi: Activision)

Modern Savaş 3 Season One Reloaded, oyuna çok sayıda yeni özellik eklemeye hazırlanıyor. Aşağıdaki listede öne çıkanları topladık, ancak mutlaka ziyaret edin. Resmi Call of Duty Blogu tüm ayrıntılar için.

  • Yeni 6v6 Çok Oyunculu Harita – Operatörleri lüks bir alışveriş merkezinde sokak kavgasına davet eden yeni bir Çekirdek haritası olan Rio’ya konuşlandırın.
  • Üç yeni Çok Oyunculu mod – Ekip Silahlı Çatışması, Etkilenenler ve Karargah.
  • The Boys LTM ve Challenge Etkinliği – Kill Confirmed’in güç artışları içeren yeni versiyonunu deneyimleyin ve The Boys: Supe Siege Event Challenge’daki görevleri tamamlayarak oyun içi ödüller kazanın.
  • Çok Oyunculu Sıralamalı oyunCall of Duty League tarafından kullanılan kuralların aynısını içeren 4v4 rekabetçi oyunda Rütbeler ve Beceri Klasmanlarında yükselin.
  • İki yeni silah – HRM-9 (SMG) ve TAQ Evolvere.
  • Zombiler – Yeni bir Savaş Lordu, Hariç Tutma Bölgesi’ne Dokkaebi formunda giriyor. Yüksek seviyeli ganimet kazanmak için onu yen.
  • Savaş alanı – Yeni Silah Kasası, Yeni Görev, Gece Gulag modu, Gizli Sürgün eklendi.
  • Boys derileri – A-Tren Operatörü Paketi, Havai Fişek Operatörü Paketi.

Modern Warfare 3’ün gelecek sezonundan bunu bekleyebiliriz. oyun hakkında daha fazla bilgi için şu sayfaya göz atmayı unutmayın: MW3’te bulunan her harita. Başka bir yerde, bizim seçimlerimiz en iyi FPS oyunları şu anda oynayabileceğiniz oyunlar da incelemeye değer.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow