EV’nizi Kullanım Şeklinizi Değiştirecek 10 Özellik

FordPass uygulamasını indirmek, telefonunuzu çeşitli işlevler için kullanmanızı sağlar ve en yararlılarından biri de Uzaktan Araç Kurulum işlevidir. Bu, aracınız teslim edilmeden önce, klima kontrol tercihlerinizi ayarlama, ev ve iş gibi navigasyon hedeflerini girme ve radyo ön ayarları gibi belirli işlevleri özelleştirmenizi sağlar. Aracınız teslim edildiğinde, tüm bu ayarları anında aktarmak için onu uygulamaya bağlayabilirsiniz, […]

EV’nizi Kullanım Şeklinizi Değiştirecek 10 Özellik

FordPass uygulamasını indirmek, telefonunuzu çeşitli işlevler için kullanmanızı sağlar ve en yararlılarından biri de Uzaktan Araç Kurulum işlevidir. Bu, aracınız teslim edilmeden önce, klima kontrol tercihlerinizi ayarlama, ev ve iş gibi navigasyon hedeflerini girme ve radyo ön ayarları gibi belirli işlevleri özelleştirmenizi sağlar. Aracınız teslim edildiğinde, tüm bu ayarları anında aktarmak için onu uygulamaya bağlayabilirsiniz, böylece arabanız ilk kullandığınız andan itibaren tam istediğiniz gibi olacaktır.

Aynı uygulama ile, arabanızı anahtarlığınıza ihtiyaç duymadan da kilitleyebilir ve kilidini açabilirsiniz. Bu, Ford’a özgü bir özellik değil – Tesla ve BMW de dahil olmak üzere diğer birçok otomobil üreticisi de benzer işlevler sunuyor. Ancak, eski bir arabadan Mustang Mach-E’ye geçiş yapıyorsanız, gözden kaçırmanız kolay bir özellik olabilir.

Teknory