F1 canlı yayını: Avustralya Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile 2023’teki Formula 1 canlı yayınlarını dünyanın her yerinden izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 86,15 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Formula 1 düzgün bir şekilde çalışıyor ve çalışıyor ve şimdiden pek çok ilgi çekici olay örgüsüne maruz […]

F1 canlı yayını: Avustralya Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile 2023’teki Formula 1 canlı yayınlarını dünyanın her yerinden izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 86,15 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Formula 1 düzgün bir şekilde çalışıyor ve çalışıyor ve şimdiden pek çok ilgi çekici olay örgüsüne maruz kaldık ve bu hafta çok daha fazlası gelecek.

Programa ayak uydurmak ve 2023 sezonunu izlemenin en iyi yolları söz konusu olduğunda pek çok sorunuz olduğundan eminiz. Burası olmak için en iyi yer çünkü ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Avustralya Grand Prix’si ne zaman?

Bahreyn ve Suudi Arabistan’dan sonra, Avustralya’da üçüncü hafta için çok fazla heyecan var:

  • Alıştırma 1 — 31 Mart 2:30 – 3:30 GMT

  • Alıştırma 2 — 31 Mart 06:00 – 07:00 GMT

  • Alıştırma 3 — 1 Nisan’da 2:30 – 3:30 GMT

  • Nitelikli — Nisan ayında 6:00 – 7:00 GMT

  • Irk — Nisan’da 06:00 GMT

Sky Sports, 2 Nisan’daki etkinlikten birkaç saat sonra Kanal 4’te yarış anları ile Birleşik Krallık’ta F1’in canlı yayınını yapma hakkına sahiptir. Yine de tek seçeneğiniz bunlar değil.

Avustralya Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl canlı yayınlayabilirsiniz?

Sky Sports aboneleri, F1 oyunundaki en büyük isimlerden sektör lideri kapsamın keyfini çıkarabilir, ancak Sky Sports ucuza gelmiyor. Pek çok özel F1 hayranı abone olmayacak, bu nedenle izlemenin alternatif yolları gerekiyor.

F1 hayranları için iyi haber, Belçikalı RTBF’nin ve Avusturya’nın ServusTV 2023 yarışlarının tamamını sırasıyla Fransızca ve Almanca yorumlarla ücretsiz olarak gösterecek. RTBF’yi izleyebilirsiniz ve bir VPN ile Belçika ve Avusturya dışından ServusTV. Tek yapmanız gereken akış dostu bir hizmete abone olmak, tercih ettiğiniz işletim sistemi için uygulamayı indirmek ve ardından Belçika veya Avusturya’daki güvenli bir sunucuya bağlanmak. Bağlandıktan sonra RTBF’yi ziyaret edebilirsiniz veya Avustralya Grand Prix’sini izlemek için ServusTV.

Avustralya’nın Network 10 kanalı, Avustralya Grand Prix’sini de 31 Mart’tan 2 Nisan’a kadar canlı yayınlayacak. Avustralya’daki bir sunucuya bağlanarak, eşlik eden akış platformu 10 play’de her şeyi canlı yayınlayabilirsiniz.

F1 için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN, dünyanın dört bir yanından akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi seçenek olmaya devam ediyor.

ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) etkileyici bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, tüm işletim sistemleri için uygulamaları, beş çoklu oturum açma ve yardımcı müşteri desteği sayesinde F1’i canlı yayınlamak için en iyi hizmettir.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 86,15 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu büyük ölçüde indirimli plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Avustralya Grand Prix’sini izlemek için kaydolabilir ve ardından para iade garantisi ile yatırımınızı geri alabilirsiniz. Evet, bu sinsi. Ama işe yarıyor ve bu, F1’i dünyanın her yerinden ücretsiz olarak izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

ExpressVPN ile Avustralya Grand Prix’sini ücretsiz olarak canlı yayınlayın.

Teknory