‘Fantastik Dörtlü’, Mila Kunis’in Şüpheli ‘Şey’ Cevabına Dayalı Olarak Oldukça Bölücü Bir Reed Richards Yaptı

20th Century Fox aracılığıyla fotoğraf Marvel Sinematik Evreninde son birkaç gün yoğun ve oldukça duygusal geçti. Ön koşucu şüphesiz Mila Kunis’in The Thing’i oynamak için görüşmelerde bulunduğuna dair söylentiler oldu. Fantastik Dörtlü kitlesel öfkeyi tetikliyor, ardından üç kez Emmy adayı, nihai seçim olarak öfkeyi yatıştırıyor. Ama şimdi, dramadan kaçma girişimleriyle Kunis, ana karakterlerden birini kimin […]

‘Fantastik Dörtlü’, Mila Kunis’in Şüpheli ‘Şey’ Cevabına Dayalı Olarak Oldukça Bölücü Bir Reed Richards Yaptı

20th Century Fox aracılığıyla fotoğraf

Marvel Sinematik Evreninde son birkaç gün yoğun ve oldukça duygusal geçti. Ön koşucu şüphesiz Mila Kunis’in The Thing’i oynamak için görüşmelerde bulunduğuna dair söylentiler oldu. Fantastik Dörtlü kitlesel öfkeyi tetikliyor, ardından üç kez Emmy adayı, nihai seçim olarak öfkeyi yatıştırıyor. Ama şimdi, dramadan kaçma girişimleriyle Kunis, ana karakterlerden birini kimin oynayacağını bildiğini doğrulayarak yeni bir tartışmaya yol açtı.

Kunis vurguladı – çok öncedenEve Dönüş Yok Andrew Garfield tarzı – o ne Sue Storm ne de The Thing in Fantastik Dörtlü ve filmin yönetmeni Matt Shakman ile tanışması sadece masum bir akşam yemeğiydi. Hayranlar, iddialarının güvenilirliğini düşünüp onu geçmişte benzer yorumlar yapan MCU yıldızları listesine eklemeden önce, oyuncu kadrosunda kimlerin olduğunu bilmekle dalga geçti. Ancak “Fare ile başını belaya sokmak” istemediği için daha fazla ayrıntı paylaşmayı reddetti.

Sonuç? Fandom, sözlerini çözmek için oturdu ve bu içeriden bilgiye sahip olabilmesinin tek yolunun, Shakman’ın o kadar iyi bir arkadaşı olup olmadığı veya bahsettiği aktörün, aktör arkadaşı ve sevgili kocasından başkası olmaması olduğu sonucuna vardı. Ashton Kutcher.

Ashton Kutcher - Koşulsuz (1)
Paramount resimleri ile fotoğraf

Çift, uzun zamandır Sue Storm ve Reed Richards olarak hayranların favorisi olmuştur. Fantastik Dörtlü, ama görünüşe göre, Marvel hayranları anında Kutcher’ın Richards olarak imzalandığı sonucuna vardığında, yorumları bölücü spekülasyonlardan oluşan yeni bir taşkın kapısını açtı.

Bazıları haberleri işlemeye devam ediyor…

Birkaçı, gerçekten Kutcher’ı Richards olarak seçtiyse, kafalarını kuma gömmenin MCU’nun fikrini değiştireceğini umarak olasılığı reddetmekle meşgul.

Haber, bazı hayranları varoluşsal bir krizde bıraktı.

Filmi boykot etme planları da sırayla.

Ancak Kutcher, Kunis’in The Thing olarak önermesiyle ortaya çıkanlara hiç benzemeyen çok büyük olmayan geri itmelerin ortasında destek oylarına başvurmayı başardı.

Marvel, oyuncu seçimleri nedeniyle her zaman eleştirildi, ta ki söz konusu isim, verilen karakteri ekranda en üst düzeyde mükemmellikle oynayana kadar. Kutcher’ın Reeds mi yoksa grubun bir parçası mı olduğunu yalnızca zaman gösterecek. Fantastik Dörtlü ve Kunis’in de ona katılıp katılmayacağı. Yakın zamanda herhangi bir somut haber beklemek boşuna olsa da, stüdyonun resmi olarak önümüzdeki hafta filmin kadrosunu sunacağına dair çok sayıda söylenti var.

Teknory