Final Fantasy 14’ün bir sonraki genişlemesi Dawntrail gelecek yıl çıkacak ve Xbox’a da geliyor

Son Fantezi 14sonraki genişleme olacak şafak izive gelecek yıl geliyor. Bu hafta sonu ortaya çıktı Son Fantezi 14 Las Vegas’taki Hayran Festivali, yapımcı ve yönetmen Naoki Yoshida, beşinci genişleme paketinin 2024 yazında (veya Güney yarımküredeyseniz ve yazınız genellikle Ocak ayındaysa 2024’ün 3. çeyreğinde) piyasaya sürüleceğini ve “bol bolluk” getireceğini doğruladı. 90’dan 100’e yükseltilmiş seviye sınırı, […]

Final Fantasy 14’ün bir sonraki genişlemesi Dawntrail gelecek yıl çıkacak ve Xbox’a da geliyor

Son Fantezi 14sonraki genişleme olacak şafak izive gelecek yıl geliyor.

Bu hafta sonu ortaya çıktı Son Fantezi 14 Las Vegas’taki Hayran Festivali, yapımcı ve yönetmen Naoki Yoshida, beşinci genişleme paketinin 2024 yazında (veya Güney yarımküredeyseniz ve yazınız genellikle Ocak ayındaysa 2024’ün 3. çeyreğinde) piyasaya sürüleceğini ve “bol bolluk” getireceğini doğruladı. 90’dan 100’e yükseltilmiş seviye sınırı, yeni işler, yeni alanlar, kabileler ve zindanlar dahil olmak üzere “taze içerik”.

Aksiyonu kendiniz için aşağıdaki yepyeni teaser’da görebilirsiniz:

Oyuncular ayrıca FATE’ler, Hunts, Treasure Hunts ve yan görevler gibi “yeni temel savaş içeriğinin” yanı sıra başkenti Tuliyollal, dağlık Urqopacha ve Yak T’el ormanıyla büyüleyici Yeni Dünya Tural’ı görmeyi bekleyebilirler. .

Ama dahası da var. Dawntrial ayrıca, “ekran genelinde estetik çekiciliğin iyileştirilmesi, daha yüksek çözünürlüklü dokular ve gölgeler ve iyileştirilmiş malzeme nitelikleri” dahil olmak üzere “hem karakter hem de dünya görselleri için oyunun ilk grafik güncellemesini” sunuyor.

Ama en güzel haber en sona saklandı.

Xbox patronu Phil Spencer sürpriz bir görünümle hayranların favorisi MMO’nun olduğunu doğrulamak için sahnede Yoshida’ya katıldı. Sonunda 2024 Bahar/2. Çeyrek’te Xbox Series X/S’ye gelecek ve yeni genişletmeyi almak için tam zamanında gelecek. Xbox oyuncuları, bunun için henüz somut bir tarih olmamasına rağmen, daha önce bir açık beta bekleyebilirler.

Sunum sırasında Yoshida’ya Spencer, “Sen ve ekibin hakkında gerçekten takdir ettiğim şey, yaptığın her şeyin merkezine oyuncuyu koyman,” dedi.

haberini duydunuz mu bir 69 yaşında Son Fantezi 14 yayıncı, dizinin yaratıcısından az önce bir oyun içi ziyaret aldı?

Pokoçi Bigmum mevcut genişletmedeki en son ve son baskın olan Pandaemonium Anabaseios’taki son dövüşü ele alıyordu, Endwalker. 69 yaşındaki, tamamlanması için aşırı hassasiyet ve ekip koordinasyonu gerektiren son derece zorlu bir meydan okuma olan baskının Savage zorluğunu deniyordu.

Akışa birkaç saat kala, son fantezi yaratıcı Hironobu Sakaguchi, Pokochii’yi ve yayınlarını izleyenleri çok sevindirecek şekilde cesaret verici sözler sunmak için uğradı. Ve bunun yanlış bir kimlik (veya kedi balıkçılığı) olabileceğini merak ediyorsanız, Sakaguchi Twitter’a gitti uğrayanın gerçekten o olduğunu doğrulamak için.

Teknory