Final Fantasy VII Şimdiye Kadarki Kriz Gelecek Ay Mobil Platformları Vuracak

FFVII destanını yeniden anlatan mobil RPG Final Fantasy VII Ever Crisis’in nihayet bir çıkış tarihi var. oyun ilk olarak Şubat 2021’de duyurulmuştu. Ever Crisis, 7 Eylül’de iOS ve Android’de çıkacak. oyun, tüm FFVII zaman çizelgesini kapsayan, oynaması ücretsiz, tek oyunculu, bölüm yapılı bir RPG’dir. Orijinal 1997 oyununun ana unsurlarını ve genç bir Sephiroth’u konu alan […]

Final Fantasy VII Şimdiye Kadarki Kriz Gelecek Ay Mobil Platformları Vuracak

FFVII destanını yeniden anlatan mobil RPG Final Fantasy VII Ever Crisis’in nihayet bir çıkış tarihi var. oyun ilk olarak Şubat 2021’de duyurulmuştu.

Ever Crisis, 7 Eylül’de iOS ve Android’de çıkacak. oyun, tüm FFVII zaman çizelgesini kapsayan, oynaması ücretsiz, tek oyunculu, bölüm yapılı bir RPG’dir. Orijinal 1997 oyununun ana unsurlarını ve genç bir Sephiroth’u konu alan FF VII Remake hikaye ve senaryo yazarı Kazushige Nojima tarafından yazılan yeni hikaye unsurlarını ortadan kaldırmayı bekleyin. oyun, aktif zamanlı savaşları içerir ve para kazanma, belirli silahlar ve ekipmanlar için mikro dönüşümler biçimini alır. Haziran ayındaki Summer Game Fest’in son fragmanında bunu iş başında görün.

Bu, FFVII içeriğini mobile taşımanın en son adımı olacak. Ocak ayında Square Enix, iki yıl önce Ever Crisis ile birlikte ortaya çıkan mobil battle royale oyunu Final Fantasy VII The First Soldier’ı kapattı. Umarız, Ever Crisis daha iyi bir koşuya sahiptir ve Final Fantasy VII Rebirth gelecek yıl piyasaya sürülene kadar sağlam bir iştah açıcı sunar.

Teknory