Gal Gadot, 85. Yıldönümü Kutlamalarında Pamuk Prenses Hayran Çizimini Paylaşıyor

Ev film Haberleri Gal Gadot, 85. Yıldönümü Kutlamalarında Pamuk Prenses Hayran Çizimini Paylaşıyor Gal Gadot, Pamuk Prenses’in 85. yıl dönümünü hayran resimlerini paylaşarak ve serideki gelecekteki rolüyle ilgili heyecanını dile getirerek kutluyor. Gal Gadot, Disney’in 85. yıl dönümünü anıyor Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Sırasıyla Kötü Kraliçe ve Pamuk Prenses olarak onun ve Rachel Zegler’ın […]

Gal Gadot, 85. Yıldönümü Kutlamalarında Pamuk Prenses Hayran Çizimini Paylaşıyor

Gal Gadot, Pamuk Prenses’in 85. yıl dönümünü hayran resimlerini paylaşarak ve serideki gelecekteki rolüyle ilgili heyecanını dile getirerek kutluyor.


Gal Gadot, Disney’in 85. yıl dönümünü anıyor Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Sırasıyla Kötü Kraliçe ve Pamuk Prenses olarak onun ve Rachel Zegler’ın hayran çizimlerini paylaşarak. Gadot hayranları bu habere üzülse de Harika Kadın 3 DC’de hurdaya çıkarıldı, ufukta hala ilgi çekici başka bir projesi var. Gadot, Disney’in canlı aksiyonunda başrol oynayacak Pamuk Prenses, Grimm Kardeşler’in peri masalına dayanan 1937 yapımı sevilen animasyon filminin yeniden çevrimidir. Rol, kötü şöhretli, klasik bir kötü adama dönüşeceği için önceki konserlerinden keskin bir şekilde ayrılıyor. Hayranlar onun rolde nasıl görünebileceğini şimdiden hayal etmeye başladılar ve sonuçlar nefes kesici.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Artık resmi olarak Disney’in bir parçası olduğuna göre Pamuk Prenses franchise, Gadot kutlamak için Instagram’a gitti Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler85. yıl dönümü. Bunu kutlamak için, kendisini ve Zegler’ı kendi hallerinde hayal eden birkaç hayran çizimi seçti. Pamuk Prenses roller. Sanat eseri, Gadot’nun gerçek kostümüne ilk bakış açıklanmadığı için Kötü Kraliçe olarak üstlenebileceği birçok farklı tasarım üzerine spekülasyon yaptı. Gönderisi, mirasına duyduğu saygıyı dile getirdi. Pamuk Prenses ve bu mirasa katkıda bulunmaya devam etme arzusu. Aşağıdaki gönderisine göz atın:

İlgili: 1 Orijinal Disney Pamuk Prenses Karakteri Çok Daha Karanlık Bir film Yapabilirdi


Disney’in Canlı Aksiyon Pamuk Prenses Yeniden Yapımı Hakkında Bildiğimiz Her Şey

İlk olarak 2016’da Disney’in bir canlı aksiyon geliştirdiğine dair raporlar ortaya çıktı. Pamuk Prenses yeniden yap. Senarist Erin Cressida Wilson ve yönetmen Marc Webb, filme dahil oldukları bildirilen ilk iki ekip üyesiydi. Wilson’ın senarist ve Webb’in filmin yönetmeni rolü takılıp kaldı, ancak Greta Gerwig Wilson’a 2021’de yardımcı senarist olarak katıldı. 2021’in ortalarında, Zegler resmi olarak filmin başrolünde yer aldı. Disney’in Latin kökenli ilk canlı aksiyon prensesi olarak tarih yazacak.

Zegler’in Pamuk Prenses rolüne seçilmesinden kısa bir süre sonra, Gadot’nun ana düşman Evil Queen olarak seçildiği açıklandı. Martin Klebba daha sonra Pamuk Prenses’in en unutulmaz cücelerinden biri olan Huysuz rolünü üstlendi. Dujonna Gift, Colin Michael Carmicheal ve Andrew Burnap da filmin kadrosunda yer aldı. Pamuk Prenseskarakterleriyle ilgili ayrıntılar gizli tutulsa da. Çekimlerin bu yılın başlarında tamamlandığı düşünüldüğünde, oyuncu seçimi ve olay örgüsü ayrıntılarının olmaması şaşırtıcı. Pamuk Prenses Zegler’e ilk bakış, internette paylaşılan set fotoğraflarından geldi. 22 Mart 2024 olarak bir çıkış tarihini doğrulamanın yanı sıra, Disney her şeyi gizli tutuyor.

Gizliliğe rağmen, Pamuk Prenses orijinal animasyon filminin değerli bir uyarlaması olma potansiyeline sahiptir. Hayran sanatının açıkça gösterdiği gibi, Zegler ve Gadot, doğru yapılırsa Pamuk Prenses ve Kötü Kraliçe’yi inanılmaz bir şekilde hayata geçirebilir. Olay örgüsüne gelince, prenses, zehirli elma ve yedi cücelerin bir versiyonunun yer aldığı orijinal hikayeyi oldukça yakından takip etmesi bekleniyor. Yine de, Pamuk Prenses , özellikle Disney’in cüceleri canlı aksiyon yeniden yapımına dahil ederek olumsuz klişeleri güçlendireceğini düşünen Peter Dinklage’den şimdiden bazı şüpheler aldı. Disney, bu yedi karakter için cücelik topluluğuyla görüştüklerini ancak nihai olarak bu rolleri nasıl canlandıracaklarını açıklamadıklarını belirtti. Disney’in Pamuk Prenses başrollerde Zegler ve Gadot ile büyülü bir uyarlama olma potansiyeline sahip ancak hikayeyi nasıl modernize ettiğine dikkat etmek gerekecek.

Sonraki: 1 Kötü Adam Değişikliği, Disney’in Pamuk Prensesinin Orijinal Bir Hikaye Sorunundan Kaçınmasına Yardımcı Oldu

Kaynak: Gal Gadot/Instagram

Teknory