Secret Invasion’dan Samuel L. Jackson, Elizabeth Olsen ‘Doctor Strange 2’yi Silerken Nick Fury Hakkında Nefret Ettiğini Kabul Ediyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntüler Tam dört yıllık bir aradan sonra, inanabiliyorsan, samuel l. jackson nihayet geri dönüyor hayret gelecek Disney Plus serisinde Nick Fury olarak evren Gizli İstilave sevdiği karakteriyle ilgili değişmesini dilediği tek şeyin olduğunu kabul etmekte hiç vakit kaybetmiyor. Jackson’ın alaycı yorumları, onun gölgesiyle karşılaştırıldığında hiçbir şey olsa da İntikamcılar yardımcı yıldız Elizabeth […]

Secret Invasion’dan Samuel L. Jackson, Elizabeth Olsen ‘Doctor Strange 2’yi Silerken Nick Fury Hakkında Nefret Ettiğini Kabul Ediyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntüler

Tam dört yıllık bir aradan sonra, inanabiliyorsan, samuel l. jackson nihayet geri dönüyor hayret gelecek Disney Plus serisinde Nick Fury olarak evren Gizli İstilave sevdiği karakteriyle ilgili değişmesini dilediği tek şeyin olduğunu kabul etmekte hiç vakit kaybetmiyor. Jackson’ın alaycı yorumları, onun gölgesiyle karşılaştırıldığında hiçbir şey olsa da İntikamcılar yardımcı yıldız Elizabeth Olsen, kendi MCU yolculuğunun büyük bir bölümünü attı. Hadi başlayalım:

Samuel L. Jackson, ikonik Marvel karakteriyle ilgili nefret ettiği tek şeyi söylüyor ve hayranları şüphesiz aynı fikirde olacak

Secret Invasion'da Nick Fury
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Nick Fury’nin hemen hemen her Marvel filminde bir şekilde ortaya çıkacağı günleri hiç özlediniz mi? Bunu yaparsanız, Sam Jackson gibi bu konuda yalnız değilsiniz. Promosyon yaparken Fury’nin neden nefret ettiği sorulduğunda Gizli İstila Açık Günaydın Amerika, MCU simgesi, Nick’in “her şeyde olmamasından” nefret ettiğini itiraf etti ve bu, Marvel ondan istemeye tenezzül ederse Multiverse Saga’da göz bandını çok daha fazla takmaya istekli olacağını kanıtladı. Dışında Farzedelim…?Fury, 2019’dan beri MIA’dır. Örümcek Adam: Evden Uzakta. En uzun ömürlü kahramanına bu şekilde saygısızlık etmeyi bırak Marvel!

Elizabeth Olsen, Wanda Maximoff olarak geri dönmek veya kabul etmek için acele etmiyor. Doktor Garip 2varlığı

Elizabeth Olsen, Doctor Strange in the Multiverse of Madness'ta Scarlet Witch rolünde.
Marvel Studios aracılığıyla ekran kaydı

Wanda Maximoff’un yardakçıları sürekli olarak bir tür solo projeyle ilgili haber bekliyor olabilir, ancak Elizabeth Olsen, HBO’lar gibi projelerde iş tatmini bulması nedeniyle, Scarlet Witch olarak geri dönmek için kişisel olarak acelesi olmadığını açıkladı. Aşk ve Ölüm. Üstelik sevdiğini vurgularken WandaVisionOlsen merakla bundan hiç bahsetmedi Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strangebu da başka bir “Chris Hemsworth’un aleyhimize döndüğü” anlamına gelebilir. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü“durum elimizde. Ne de olsa Olsen, filmin karakterine yaklaşımı hakkında bazı yüklü açıklamalar yaptı.

yıldırımlar yönetmen beklenmedik kişisel bağlarını ortaya koyuyor Örümcek Adam MCU üçlemesi

red-guardian-yelena-belova-kara-dul
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Neden oldu yıldırımlar yönetmen Jake Schreier, dünyanın en büyük, en kazançlı film serisinde bir filmin yönetmenliğini üstlenmeye mi karar verdi? Pekala, bu sorunun kendi kendine cevaplandığını düşünebilirsiniz, ancak aslında onun muhakemesinde sadece yeniden sıralamadan daha fazlası var. Schreier, MCU’ların arkasındaki adam olan Jon Watts ile aslında üniversitede oda arkadaşı olduğu bombasını attı. Örümcek Adam üçleme, bu yüzden bir süredir Marvel küresinin etrafında geziniyor. Yapımcı bir kez kendi süper kahraman çıkışını yapacak yıldırımlar bu yaz Utah’ta çekimlere başlıyor.

Marvel çoklu evreninden en son gelişmelerden daha fazlası — örneğin Örümcek Ayetinin Ötesinde Hayranlar, *notlara baktığında* aksan kullandığı için Tom Holland’a mı saldırıyor? – hemen köşede.

Yazar hakkında

avatarı

Hıristiyan Kemik

Christian Bone, We Got This Covered’de bir Personel Yazar/Editördür ve Winchester Üniversitesi’nden Yaratıcı Yazarlık derecesi ile mezun olduğundan beri tam on yıldır filmler ve TV hakkındaki düşünceleriyle interneti karıştırmaktadır. Genellikle herhangi bir Marvel veya DC hakkında yazarken bulunabilir. Yine de ona sorsanız, muhtemelen en sevdiği süper kahraman filminin ‘İnanılmaz Aile’ olduğunu söylerdi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow