Pokémon Şirketi özür diler ve Van Gogh işbirliği hisse senedi sorunları nedeniyle “ezici talebi” suçlar

Pokémon Şirketi, sınırlı sayıda üretilen öğelerin kazıyıcılar tarafından derhal temizlenmesinin ardından Pokémon x Van Gogh Müzesi koleksiyonunu yeniden stoklamanın “yolları üzerinde aktif olarak çalıştığını” söyledi. Şirket, “çok yoğun talebi” gerekçe göstererek, fırsatı kaçıran hayranlarını hayal kırıklığına uğrattığı için özür diledi ve onlara stok yenileme seçenekleri hakkında “daha sonraki bir gün” bilgi vereceğini söyledi. Şirket, sosyal […]

Pokémon Şirketi özür diler ve Van Gogh işbirliği hisse senedi sorunları nedeniyle “ezici talebi” suçlar

Pokémon Şirketi, sınırlı sayıda üretilen öğelerin kazıyıcılar tarafından derhal temizlenmesinin ardından Pokémon x Van Gogh Müzesi koleksiyonunu yeniden stoklamanın “yolları üzerinde aktif olarak çalıştığını” söyledi.

Şirket, “çok yoğun talebi” gerekçe göstererek, fırsatı kaçıran hayranlarını hayal kırıklığına uğrattığı için özür diledi ve onlara stok yenileme seçenekleri hakkında “daha sonraki bir gün” bilgi vereceğini söyledi.

Şirket, sosyal medya kanallarında “Pokémon Center x Van Gogh Museum’un bugün yayınlanmasını sabırsızlıkla bekleyen tüm hayranlardan özür dileriz” dedi.

“Yoğun talep nedeniyle bu koleksiyondaki tüm ürünlerimiz tükendi. Nasıl ve ne zaman satın alacakları konusunda rehberlik almak için resmi e-posta ve sosyal medya kanallarımıza bakan birçok kişi için bunun hayal kırıklığı yarattığını anlıyoruz.

“Gelecekte Pokémon Center’da alışveriş yapan hayranlar için Gri Fötr Şapkalı daha fazla Pikachu promosyon kartı sağlamanın yolları üzerinde aktif olarak çalışıyoruz. Ayrıntılar daha sonraki bir tarihte açıklanacak.”

Bugüne ilişkin resmi açıklama itibaren r/PokemonTCG

Bu açıklama bazılarının hayal kırıklığını gidermeye yetmiyor; ancak bazı alıcıların aldığı düzinelerce ücretsiz promosyon kartının zaten eBay’de olması ve pro bono olarak kullanılan bir ürün için yüzlerce dolar talep edilmesi nedeniyle.

“Bu tamamen saçmalık” dedi bir özellikle öfkeli bir hayran. “36 saat harcadım ve sonunda bir sürü hata koduyla karşılaştım ve bu bana öğeyi kaldırmamı söylüyordu. Bunun böyle gitmesine dayanamıyorum.

“Üç farklı kez… Sepetimde bir ürün vardı…

“Dün Sunflora tuvali yenilenme konusunda şanslıydı, bu sabah Twitter’daki bir bağlantıdaki Eevee figürü, ardından mağazanın bugün açıldığı an. Sepetimdeki rozetleri almak için 5 kere falan denedim, reddedildi. günlüğü almaya çalışıyorum. Gönderim bilgilerini doldurmaya başladığımda beni sepete yüklüyor ve bitirmek için OOS ürünlerini çıkarmam gerektiğini söylüyor. Bunu yapıyorum, hiçbir şey bulamadan mağazaya geri dönüyorum.

“Ne boktan bir gösteri.”

Pokémon Company, promosyon ürünlerini ne zaman yeniden stoklamayı umduğunu söylemedi, yalnızca “daha sonraki bir tarihte” daha fazla ayrıntı yayınlayacağını söyledi.

Kart oyunları konusunda – Toronto’lu bir perakende çalışanının nadir bir Magic: The Gathering kartını müzisyen Post Malone’a 2 milyon dolara sattı?

Bu yılın başlarında nadir bulunan kartı keşfettiğinde “çocukluk hayalini” gerçekleştiren Brook Trafton, Post Malone ile standart bir buluşma ve selamlaşma olduğunu düşündüğü şeyin “beklenmedik” bir satışa dönüşmesinin ardından değerli koleksiyonundan ayrıldı.

Bir avukat ve bir halkla ilişkiler firmasını işe aldıktan sonra Post Malone temsilcileri Trafton’la temasa geçti ve kendisi ile tanışmak ve kartı kendisi görmek istediğini söyledi.

“O şöyle dedi: ‘Evet, bu kartı alacağım’. Çok büyülüydü. Yalan söylemeyeceğim. Biraz ağladım. Çok ağladım.”

Bu özel kartı bu kadar özel kılan ne? Magic: The Gathering’in Yüzüklerin Efendisi setinden gelen “Tek Yüzük” kartı tamamen türünün tek örneğidir, bu da onu oyunun en nadide buluntularından biri haline getiriyor, özellikle de mükemmel durumda keşfedildiği için.

Hakkında daha fazla bilgi edinin Magic: The Gathering’in yaratıcısı Richard Garfield’ın yeni oyun stüdyosu.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow