Galaxy S23 FE ile 100 ABD doları değerinde ücretsiz Amazon hediye çeki kazanın

Ryan Haines / Android Otoritesi Samsung Galaxy S23 FE, hayranların favorisi Galaxy S23’ün biraz sulandırılmış bir versiyonudur. Fiyatı düşük tutmak için birkaç kolaylıktan yararlanıyor ancak yine de kablosuz şarj, güçlü bir işlemci ve tam IP68 derecesi gibi birkaç yoldan daha fazlasını sunuyor. Kilitsiz model için 599 dolarlık liste fiyatında sevilmeyecek ne var ki? Peki ya […]

Galaxy S23 FE ile 100 ABD doları değerinde ücretsiz Amazon hediye çeki kazanın

Ryan Haines / Android Otoritesi

Samsung Galaxy S23 FE, hayranların favorisi Galaxy S23’ün biraz sulandırılmış bir versiyonudur. Fiyatı düşük tutmak için birkaç kolaylıktan yararlanıyor ancak yine de kablosuz şarj, güçlü bir işlemci ve tam IP68 derecesi gibi birkaç yoldan daha fazlasını sunuyor. Kilitsiz model için 599 dolarlık liste fiyatında sevilmeyecek ne var ki? Peki ya bu karışıma ücretsiz bir Amazon hediye kartı da eklerseniz?

Sınırlı bir süre için Amazon’dan Galaxy S23 FE satın alabilir ve bunun karşılığında 100 ABD doları değerinde ücretsiz hediye çeki kazanabilirsiniz. Bu, Galaxy S23 FE için hâlâ 599 ABD doları tutarında muhteşem bir fiyat alacağınız ancak bunun üzerine kolayca 100 ABD doları kazanacağınız anlamına gelir. Basit, değil mi?

İşin püf noktası, Amazon’da ödeme yaparken doğru modeli seçmektir. Bunu yapmazsanız, yanlışlıkla ücretsiz hediye kartı olmayan standart sürümü alabilirsiniz. Bunu son derece basit hale getirdik: aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli!

Galaxy S23 FE ile 100 ABD doları değerinde ücretsiz Amazon hediye çeki kazanın

Bunun hem standart 128 GB model için geçerli olduğunu unutmayın (599$) ve 256GB sürümü (659$) dört rengin tamamında (Krem, Grafit, Nane ve Lavanta). Ancak daha büyük depolama alanına geçmek size daha büyük bir hediye kartı kazandırmaz.

Ayrıca ücretsiz Amazon hediye kartını alarak anlaşmayı daha da tatlı hale getirebilirsiniz. Ve Galaxy Buds FE yalnızca 49,99 $ veya 99,99 $ liste fiyatından %50 indirimli. Bu, Galaxy S23 FE’nin en sevdiğiniz renkte 128 GB’lık versiyonunu, bir Galaxy Buds FE setini ve toplam 100 $ tutarında ücretsiz Amazon hediye kartını alacağınız anlamına gelir. 649$. Bu oldukça pazarlık! Toplamda bunun yerine telefonun 256GB modelini de alabilirsiniz. 709$.

Galaxy S23 FE’nin kilitsiz versiyonunun Samsung’dan daha pahalı olduğunu unutmayın (bazı nedenlerden dolayı Sammy, kilidi açılmış telefon için 629 dolar ücret alıyor). Yani bu Amazon anlaşması gerçekten de piyasadaki en iyisi!

Samsung Galaxy S23 FESamsung Galaxy S23 FE

Samsung Galaxy S23 FE

S23’ten biraz daha büyük • İyi boyutlu pil • Rekabetçi fiyat

Bir Fan Sürümünden daha fazlası

Samsung Galaxy S23 FE, sadece zayıflatılmış bir S23’ten çok daha fazlası olarak piyasaya çıktı; serinin dördüncü boyutlu bir telefonu. 6,4 inç ekranıyla S23’ten daha büyük, ancak S23 Plus’tan daha küçük. Snapdragon 8 Gen 1’i çalıştıran bu telefon, makul bir maliyet tasarrufu için S23’e göre çok az taviz sunuyor.

Galaxy S23 FE ile 100 ABD doları değerinde ücretsiz Amazon hediye çeki kazanın

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow